°C
   2020 01 23 Ketvirtadienis

   S. Skvernelis: yra ministrų, kurie galvoja nebetęsti toliau darbo

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2019-07-09 13:00:00

   Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad jo vadovaujamoje Vyriausybėje yra ministrų, kurie svarsto galimybę nebetęsti karjeros naujajame Ministrų kabinete, nors ir galėtų toliau dirbti.

   „Yra, kurie galvoja nebetęsti toliau darbo. (…) Dėl įvairiausių priežasčių – matyt, gal sunku, gal kitus iššūkius nori priimti, nebuvo  lengva Vyriausybėje“, – žurnalistams antradienį sakė S. Skvernelis.

   Jis nenurodė, kiek yra tokių ministrų. „Aš visą laiką stengiuosi išsaugoti tuos žmones, kurie gali, mano galva, toliau sėkmingai dirbti, bet jų nuomonė ir apsisprendimas yra lemiamas“, – sakė S. Skvernelis.   Kaip ELTA jau skelbė, antradienį iš ryto po valdančiosios koalicijos  posėdžio S. Skvernelis sakė, kad  kol kas nė su vienu partijos pirmininku nekalbėjo apie galimas kandidatūras į ministrų postus.

   Jis taip pat sako nekalbėjęs ir apie galimybę keisti kai kuriuos „valstiečių“ deleguotus ministrus į Vyriausybę.

   „Dar nekalbėjau, šią savaitę prasidės kalbėjimas apie galimas kandidatūras. Nekomentuoju kol kas dėl kabineto nieko, kai bus komentaras – tai dėl viso kabineto“, – antradienį Seime žurnalistams sakė S. Skvernelis.   Pasak jo, pasirenkant ministrus svarbiausi dalykai yra profesionalumas, sąžiningumas, patikimumas, gebėjimas toje srityje daryti pokyčius ir tinkamai atstovauti šiai sričiai tiek šalyje, tiek ir tarptautiniu formatu.

   Antradienį S. Skvernelis ketina susitikti su išrinktuoju prezidentu Gitanu Nausėda aptarti Vyriausybės formavimo.

   Skaityti komentarus