°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Seimo narys A. Mazuronis kandidatuos į Darbo partijos pirmininko pareigas

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2022-07-25 17:00:00

   Viktorui Uspaskichui atsistatydinus iš Darbo partijos pirmininko pareigų, į partijos pirmininko pareigas apsisprendė kandidatuoti Seimo Darbo  partijos frakcijos narys, Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis.

   Šis politikas žada bandyti atversti naują partijos gyvavimo puslapį, kuris būtų rašomas kitaip.

   „Esu įsitikinęs, kad gali būti ir bus kitokių partijos vystymosi krypčių vizijų, todėl, norėdamas kaip galima greičiau pradėti diskusiją apie galimas partijos ateities perspektyvas bei matymą, kaip tai įgyvendinti, kreipiuosi į kiekvieną iš jūsų informuodamas, jog nusprendžiau kandidatuoti į partijos pirmininko poziciją ir prašyti jūsų pagalbos ir paramos. Prašyti jūsų paramos ne tik man, kaip asmeniui, tačiau man, kaip aukščiau aprašytos partijos vystymosi vizijos siūlytojui. Tikiu, jog stipri komanda, platus klausimų rato akcentavimas ir nuosaikus darbas ne kuriant priešus, tačiau siūlant idėjas, yra būtent tas kelias, kuriuo visi kartu turime toliau žengti“, – savo kreipimesi į partiečius sako A. Mazuronis. Pasak jo, „niekam nėra paslaptis, kad mūsų partija pastaruoju metu išgyvena nelengvus laikus“ ir stovi pasirinkimo kryžkelėje. „Po netikėto ilgamečio partijos lyderio ir įkūrėjo Viktoro Uspaskich pasitraukimo visi atsidūrėme nežinioje. Kiekvieno galvoje pradėjo kilti klausimas, o kas gi bus toliau???

   Viešoje erdvėje pasigirdo įvairiausio pobūdžio spekuliacijų, kurių komentuoti nematau prasmės, tačiau akivaizdu viena – šiandien Darbo partija stovi pasirinkimo kryžkelėje. Pasimetus ramiai stebėti, kas vyksta aplink, palaipsniui nykti iš politinio žemėlapio, ar susivienyti, suformuoti darbščią, veržlią bei energingą komandą, bandyti atversti naują partijos gyvavimo puslapį. Puslapį, kuris bus rašomas kitaip“, – svarsto politikas. Jo teigimu, akivaizdu, jog tokio ryškaus, veržlaus ir charizmatiško politinio lyderio kaip V. Uspaskichas ne tik Darbo partija, tačiau ir Lietuva neturi, todėl savo veiksmus reikia planuoti „remiantis kitokiu požiūriu. Požiūriu, kuris paremtas stiprios komandos buvimu bei kiekvieno, kaip tos komandos lyderio, indėliu“.

   „Patinka mums tai ar nepatinka, nuo šiol kiekvienas iš mūsų bus lyderis. Lyderis, nuo kurio indėlio ir darbo priklausys labai daug. Nuo šiol nebegalėsime sakyti, gal jis padarys, nuo šiol turėsime sakyti gal mes padarysime. Jei nepadarysime MES kartu, tai to nepadarys niekas kitas“, – įsitikinęs Darbo partijos pirmininko sieksiantis A. Mazuronis. ELTA primena, kad birželio viduryje V. Uspaskichui  atsistatydinus  iš Darbo partijos pirmininko pareigų, laikinuoju partijos lyderiu tapo

   Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Viktoras Fiodorovas.

   Skaityti komentarus