°C
   2020 08 14 Penktadienis

   Šimtai vilniečių varžėsi kasmetinėse ėjimo varžybose

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2020-07-11 21:00:00

   Šeštadienį Vilniuje praūžė jau ne vienerius metus organizuojamos nemokamos „IKI Ėjimo varžybos“. Prekybos tinklo ir sveikatingumo motyvatorės bei mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15“ kūrėjos Vlados Musvydaitės organizuojamos varžybos vėliau bus tęsiamas Kaune ir Šilutėje. Šeštadienį Vilniuje vykusiose varžybose susibūrė daugybė žmonių, kurie nepabijojo apsiniaukusio dangaus ir kartu įveikė 10,5 kilometro trasą.

   „IKI Ėjimo varžyboms“ startas buvo duotas Vilniaus universiteto stadione, o visas maršrutas tęsėsi vaizdingame Vilniaus miesto savivaldybės Aukštagirio geomorfologiniame draustinyje. Pasak V. Musvydaitės, šio žygio maršrutas buvo pritaikytas tiek dažnai vaikštantiems, tiek pradedantiesiems, tiek suaugusiems, tiek vaikams.

   Atsižvelgdami į saugumo reikalavimus ir gausų būrį užsiregistravusių dalyvių, renginio organizatoriai šiemet paskelbė atnaujinantys renginio formatą. Vilniuje dalyviai buvo pakviesti ne į vieną, o į daugiau nei 10 atskirų varžybų startų.

   10,5 kilometro trasą įveikusių renginio dalyvių laukė aplinkai draugiški renginio trofėjai ir galimybė apsilankyti unikaliame žingsnių turguje, kuriame mobiliojoje vaikščiojimo programėlėje „#walk15“ sukauptus žingsnius ėjusieji galėjo iškeisti į vaisius ir daržoves.

   „Renginio dalyviai programėlėje sukauptus žingsnius galėjo išsikeisti į įvairias daržoves ir vaisius, kurių po renginio išdalijome net 20 000. Džiaugiamės, kad galėjome visus ėjimo varžybose dalyvavusius žmones apdovanoti sveikomis dovanomis – apelsinais, kalafiorais, baklažanais, bananais ir kitomis šviežiomis gėrybėmis, kurie kainavo nuo 800 iki 3 000 žingsnių už vienetą“, – sakė prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovas Andrejus Pometko.

   Visi dalyviai buvo apdovanoti ne tik maistingomis dovanomis, bet ir galėjo pasimėgauti kitomis pramogomis.

   Rugpjūčio 1 d. ėjimo varžybos taip pat bus organizuojamos Šilutėje, kuri pagal programėlės „#walk15“ vartotojų skaičių tapo daugiausiai vaikščiojančių žmonių miestu. Rugsėjo 5 d. varžybos vyks Kaune.

   Skaityti komentarus

   abeer 2020 28 07 03:22

   ([email protected]) Mano vardas Miss Abeer, aš esu graži ir miela mergina. Man patinka tavo profilis ir man įdomu su tavimi susipažinti. Maloniai atsakykite man asmeniniu el. Pašto adresu, nes dažnai nesilankau šioje svetainėje, kad galėčiau atsiųsti savo nuotraukas ir tuo pačiu papasakoti daugiau apie mane, Štai mano asmeninis el. Pašto adresas: ([email protected])

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai