°C
   2020 08 14 Penktadienis

   „Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2020-07-10 21:00:00

   Lietuvos valstiečių ir žaliųjų taryba (LVŽS) penktadienį patvirtino tris pirmąsias pozicijas rinkimų į Seimą sąraše: jį ves premjeras Saulius Skvernelis.

   „Reitingavimo rezultatai bus pirmadienį. Faktas yra tas, kad trys sąrašo atstovai, pirmas, antras trečias yra jau nustatyti, patvirtinti taryboje. Pirmas yra Saulius Skvernelis, antras yra Ramūnas Karbauskis, trečias yra Aurelijus Veryga“, – po LVŽS tarybos posėdžio žurnalistams sakė partijos vadovas R. Karbauskis.

   „Motyvai yra žinomumas ir visuomenės palaikymas“, – tarybos sprendimą dėl tokio pirmų trijų pozicijų paskirstymo argumentavo R. Karbauskis.

   „Sprendimas yra priimtas, patvirtintas, tikiuosi, reitingavimas suformuos darbingą ir veiksmingą sąrašą, o toliau matysime“, – po tarybos posėdžio žurnalistams sakė S. Skvernelis.

   Galimais „valstiečių“ partneriais po rinkimų sudarant koaliciją S. Skvernelis minėjo Lietuvos socialdemokratų, Lietuvos socialdemokratų darbo, Darbo partijas.

   „Tai yra Gintauto Palucko socialdemokratų partija, tie patys „socialdarbiečiai“, Darbo partija, visi, kurie bando pretenduoti į centro-centro kairės rinkėjus. Aš manau, tai rimti konkurentai rinkimuose, bet potencialūs partneriai sudaryti Vyriausybę po rinkimų“, – teigė premjeras.

   Likęs sąrašas į Seimą buvo reitinguojamas tarybos posėdyje penktadienį, jį ketinama paskelbti pirmadienį.

   Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus

   abeer 2020 28 07 03:24

   ([email protected]) Mano vardas Miss Abeer, aš esu graži ir miela mergina. Man patinka tavo profilis ir man įdomu su tavimi susipažinti. Maloniai atsakykite man asmeniniu el. Pašto adresu, nes dažnai nesilankau šioje svetainėje, kad galėčiau atsiųsti savo nuotraukas ir tuo pačiu papasakoti daugiau apie mane, Štai mano asmeninis el. Pašto adresas: ([email protected])

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai