°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Ar norime, ar ne, - visi būsime transžmonėmis: pamąstymai apie dirbtinio intelekto kuriamas vakcinas

   Nuotrauka: technocracy.news

   2022-04-12 09:00:00

   Transžmonės (transhumans) ir technokratai, susijungę kaip Siamo dvyniai, yra linkę užvaldyti visą pasaulį ir visą genetinę gyvybę jame. „Moderna“ ir kitos korporacijos sėkmingai įsiveržė į žmogaus kūną, kad nulaužtų „gyvybės programinę įrangą“. Dabar jie naudoja dirbtinį intelektą, kad sukurtų begalę, dirbtinai susintetintų mRNR kadrų, kad nuolat nulaužtų „gyvybės programinę įrangą“. Tai straipsnis, kurį būtina perskaityti. Kita invazija nebus savanoriška, nes „vakcinos“ paverčiamos užkrečiamu virusu, kuris užkrės gyventojus be žinios ar sutikimo. Tai ne kas kita, kaip biologinis karas, ir atėjo laikas pasauliui pradėti jį vadinti tuo, kas yra. 

   Mes gyvename mokslinės fantastikos trileryje, kuriame neatskaitingos korporacijos atvirai primeta pažangias technologijas į mūsų kūną. Pasinaudojęs dabartiniu germafobiniu siautuliu, „Modernos“ įkūrėjas daktaras Robertas Langeris pamatė, kad jo eksperimentinės mRNR vakcinos buvo sėkmingai primestos Amerikos visuomenei. Įveikęs tą tamsią įmonių ir vyriausybės mandatų bangą, R. Langeris akimirksniu tapo milijardieriumi. Tačiau tai - ne vienintelis iltis turintis triušis jo stebuklingoje cilindrinėje kepurėje.

   2018 m. MIT mokslininkas sukūrė kvantinio taško tatuiruotę – po oda esantį nanodalelių QR kodą, kuris turi būti nuskaitytas išmaniaisiais telefonais, kad būtų galima stebėti vakcinuotų masių skaičių ir užtikrinti, kad būtų laikomasi reikalavimų. Kaip ir daugelis nedorų eksperimentų, tai turėjo prasidėti Trečiajame pasaulyje – dėl socialinio teisingumo.

   Ši „vaxx & track“ technologija sulaukė didelio asmeninio Billo Gateso susidomėjimo. Jos palūkanos virsta milijonais dolerių. Tai pridedama prie 20 milijonų dolerių, kuriuos 2016 m. Gateso fondas skyrė bendrovei „Moderna“, kad būtų sukurta naujo tipo vakcina, kai suleisto genetinio kodo dalelės užgrobtų ląstelės mechanizmus, gaminančius patogeninių baltymų pluoštus.

   Šios siaubingos istorijos siužetą lemia trys technologijos – mRNR genų terapija, kvantinių taškų tatuiruotės ir dirbtinis intelektas. Pažangus mašininis mokymasis, naudojamas prognozuoti mRNR mutacijų poveikį silicyje, leidžia žaibiškai sukurti vakciną, įskaitant reguliavimo patvirtinimą. Be to, įterptosios poodinės sekimo sistemos gali užtikrinti, kad kiekvienas Žemės planetos žmogus gautų naujausią informaciją apie savo vakcinavimą.

   Apibendrinant, šios naujovės greitai artėja prie ilgai ieškoto tikslo – neišvengiamos korporacijų kontroliuojamos priežiūros būsenos, kurioje pasaulio gyventojai yra nuolat eksperimentuojami.

   Tai - ne nauja istorija. Daugelis teigia, kad prieš maždaug du tūkstančius metų jį pirmą kartą užrašė Šv. Jonas Patmo saloje. Pastaraisiais dešimtmečiais mokslinės fantastikos romanų ir paranojiškų traktatų šia tema susikaupė iki lubų. Internetas yra užtvindytas karikatūriškais piktųjų, mikroschemas implantuojančių globalistų vaizdiniais, kurių daugelis yra nepaprastai tikslūs.

   Šiandien, po to, kai, atrodo, nutekėjo biologinis ginklas, vėlesnė pasaulinė pandemija, ciniškas Didžiojo atstatymo paskelbimas, juokinga dezinformacijos kampanija, kurią vykdo visos pagrindinės žiniasklaidos priemonės, ir visiško skaitmeninimo primetimas, kai net žmogaus kūnas, kad išliktų gyvybingas, turi reguliariai atnaujinti genetinę programinę įrangą – dabar matome blyškų arklį. Tas sergantis žvėris yra pasirengęs sutrypti kiekvieną laisvę, kuria kažkada mėgavomės.

   „Spygliuoto lopinio“ kvantinio taško tatuiruotę sukūrė MIT mokslininkai dr. R. Langeris ir dr. Ana Jaklenec. Jų tyrimai buvo paskelbti prestižiniame žurnale „Science Translational Medicine“. Pirmą kartą apie šį klastingą „ColdType“ projektą rašyta straipsnyje „Billas Gatesas: Dievo rankos suskaldymas“, paskelbtame 2020 m. gegužę, o praėjusiais metais – tekste „Reaching for the Beast Mark“.

   Kvantinio taško tatuiruotė turi būti klijuojama naudojant mikroadatinį pleistrą kartu su bet kuria vakcinacija. Fluorescencinės nanodalelės dedamos į tam tikrą konfigūraciją - tam tikrą QR kodą, įdėtą į minkštimą, kurį galima nuskaityti modifikuoto išmaniojo telefono infraraudonųjų spindulių šviesa. Eksperimentai su laboratorinėmis pelėmis rodo, kad kvantinio taško tatuiruotė truks iki penkerių metų. Projekto vadovas atvirai pareiškė, kad jų tikslas yra „plačiai paplitęs pritaikymas“ žmonėms.

   Tai nėra koks nors „nešiojamųjų kompiuterių sąmokslas“. 2019 m. jį plačiai aprašė „Smithsonian Magazine“, „Scientific American“, „Stat News“, „MIT News“, „Rice University News“ ir t.t. Nepaisant plačiai paplitusios aprėpties, „faktų tikrintojai“ sąmoningai nuslėpė šią realybę, sutelkdami dėmesį į teiginius, kad „mikroschemų implantai“ naudojami vakcinacijai sekti, dažnai neminint tikrojo kvantinio taško projekto. Praėjusiais metais duodamas interviu CBS, B. Gatesas apsimetė nieko apie tai nežinantis – lygiai taip pat, kaip nieko nežinojo apie savo „Microsoft“ monopolį ar bet kokias Epsteino salos nuodėmes.

   Be kvantinių vaxx tatuiruočių, „Microsoft“ neseniai užpatentavo kitokią sistemą, kurioje nešiojami (arba implantuojami) biojutikliai stebės žmogaus elgesį, įskaitant akių judesius, smegenų bangas, kūno skysčius ir dėmesį. Šioje sistemoje norima veikla turi būti apdovanota kriptovaliuta. „Faktų tikrintojai“ tikina, kad kažką tokio grėsmingo pastebėtų tik „sąmokslo teoretikas“. Matyt, 319 milijonų dolerių, kuriuos Gatesas išmokėjo įmonių žiniasklaidos priemonėms, buvo gerai išleisti pinigai.

   Siekdami parduoti savo kvantinių taškų tatuiruotę, R. Langeris ir A. Jaklenecas įkūrė kompaniją „Particles For Humanity“ (bendradarbiaudami su dr. Borisu Nikolicu iš „Biomatics Capital“), gaudami 5 mln. dolerių iš Gateso fondo. Anksčiau B. Nikolicas ėjo B. Gateso vyriausiojo mokslo patarėjo pareigas ir grynai atsitiktinai buvo paskirtas Jeffrey‘io Epsteino testamento įpėdiniu. Taip pat verta paminėti, kad ir R. Langeris, ir B. Nikolicas turi anketas Pasaulio ekonomikos forumo svetainėje.

   Kadangi technokratai turi žinoti viską, o Afrikoje ir Pietų Azijoje neapsikentę žmonės slepiasi tamsos širdyje, paslėpti nuo Viską matančios akies, MIT mokslininkai pasiūlė „paciento medicininį įrašą, įterpiant vakcinacijos informaciją į odą“, tik nematomus duomenis skaitant naudojant nestandartines, pigias mobiliąsias technologijas. Kitaip tariant, kvantinių taškų tatuiruotes reikia nuskaityti modifikuotais išmaniaisiais telefonais.

   Kaip ir bet kuriame neaiškiai šėtoniškame eksperimente, kurį atliko Ahrimano apsėsti technokratai, „ekspertai“ sprendžia „etinius klausimus“. 2019 m. gruodžio mėn. MIT komanda buvo pasirengusi siųsti interviuotojus į Malavį, Beniną, Keniją ir Bangladešą. Tyrėjai būtų klausę šių paprastų žmonių, kurie vis dar laikosi savo Biblijos ar Korano, ar jie būtų pasirengę ant savo ir savo vaikų kūno ištatuiruoti fluorescencinius nanotechnologijų QR kodus. Dėl pandemijos ši apklausa buvo nutraukta.

   Šis pasaulinis mRNR vaxx eksperimentas greitai įsibėgės. „Moderna“, žengdama į priekį, šiuo metu kuria mRNR vakcinas nuo penkiolikos skirtingų ligų – nuo ŽIV ir tuberkuliozės iki maliarijos ir paprasto gripo. Tai reiškia, kad rinką netrukus užplūs begalė eksperimentinių, vos išbandytų vakcinų. Šį greitos gamybos ir beveik momentinio reguliavimo patvirtinimo potencialą paminėjo „Singularity Hub transhumanistai: „[mRNR] yra greitesnė, paprastesnė ir labiau pritaikoma nei bet kuri ankstesnė vakcinos technologija. Kadangi jie nebepasikliauja fiziniais tiksliniais viruso baltymais, o tik tų baltymų genetiniu kodu, kuriant vakciną reikia tik nešiojamojo kompiuterio ir tam tikro išradingumo. „Skaitmeninės vakcinos era jau čia“, – rašė „GlaxoSmithKline“ komanda.

   Tai yra „Jab 2.0 for Humanity 2.0“, kur mūsų imuninei sistemai reikia nuolat atnaujinti programinę įrangą, naudojant genetinius kodus, reguliariai įleidžiamus į mūsų kūną. Mašininis mokymasis leidžia visa tai padaryti. 2021 m. spalio mėn. „BioProcess International“ paskelbtas straipsnis „Skiepų kūrimas: dirbtinio intelekto ir skaitmeninės sveikatos vaidmuo“ taip pat yra svarbus: „Pasak Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjo ir vykdomojo pirmininko Klauso Schwabo, ketvirtoji pramonės revoliucija yra precedento neturinti aukštųjų technologijų pramonės plėtra ir eksponentinis augimas, transformuojančios visuomenę visais lygmenimis. Visų pirma sveikatos priežiūros sistemos sparčiai vystosi, kad prisitaikytų prie naujos tikrovės.“

   Rinkodaros požiūriu ekspertai prognozuoja, kad pasaulinė dirbtinio intelekto sveikatos priežiūros rinka išaugs nuo 4,9 milijardo JAV dolerių 2020 m. iki 45,2 milijardo dolerių 2026 m.

   Kai piliečiai yra priversti pirkti potencialiai pavojingus įmonės produktus tiesiogiai arba per mokesčių dolerius, toks stulbinantis turto kaupimas yra visiškai garantuotas. Dirbtinio intelekto vaidmuo šioje aukso karštligėje yra gana paprastas – mašininio mokymosi sistemos gali greitai identifikuoti naudingas molekules, prieš atliekant tikruosius bandymus į biolaboratoriją. Pradedant nuo pagrindinių principų – fizikos, chemijos, mikrobiologijos – giluminio mokymosi sistema gali sukurti ir praktiškai išbandyti daugybę įvairių vaistų junginių arba mRNR vakcinų.

   2020 m. rugpjūtį mokslininkai paskelbė straipsnį „Dirbtinis intelektas, skirtas COVID-19 vaistų atradimui ir vakcinų kūrimui“ knygoje „Dirbtinio intelekto ribos“. Autoriai rašė: „Mašininis mokymasis leidžia kurti modelius, kurie mokosi ir apibendrina turimų duomenų modelius ir gali daryti išvadas iš anksčiau nematytų duomenų. Atsiradus giliajam mokymuisi, mokymosi procedūra taip pat gali apimti automatinį funkcijų išgavimą iš neapdorotų duomenų. Apibendrinant šį darbą, akivaizdu, kad naujas baltymas buvo populiariausias kandidatas virtualių vakcinų atradimams.“

   „Moderna“ visiškai priėmė šį metodą. „Big Pharma“ korporacija, kurią bendrai įkūrė „quantum dot vaxx & track“ technologijos kūrėjas, dabar naudoja dirbtinį intelektą, kad sukurtų naujas vakcinas didžiuliu greičiu. Skaitmeniniai protai gali atkurti genetinio kodo dalis. Netrukus ši biologinė informacija bus švirkščiama į žmones ir paverčiama naujų baltymų spiečiais.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   George Orwell: "Don't let it happen. It depends on you" 2022 20 04 02:52

   Paskutiniame savo interviu 1950 m. pries pat mirti G. Orwellas atsake i zurnalistes uzduota klausima: ar manote, kad tai, ka aprasete "1984", gali kada nors issipildyti realybeje? Orwello atsakymas buvo toks: deja, taip, pasaulis butent ir eina sia linkme. Vienintele issigelbejimo galimybe nuo sios kosmariskos distopijos - DON'T LET IT HAPPEN. IT DEPENDS ON YOU. (Neleiskite tam ivykti. Tai priklauso nuo Jusu).

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai