°C
   2022 08 13 Šeštadienis

   Mokslininkai atrado, kad žmogaus siela nemiršta - ji grįžta atgal į Visatą

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: minfo.lt informacija
   2021-08-27 21:00:00

   Ar kada susimąstėte, kas nutiks Jūsų sielai po mirties? Mokslininkai nustatė, kad siela nemiršta - ji grįžta į Visatą.

   Remiantis mokslininkų pateiktomis išvadomis, žmogaus smegenis galima sulyginti su vadinamuoju „biologiniu kompiuteriu“, o žmogaus sąmonėje vykstančius procesus jos valdo kaip kvantinis kompiuteris. Kitas labai įdomus dalykas yra tai, kad, kaip aiškina mokslininkai, žmogaus siela nemiršta ir grįžta į Visatą. 

   Pasak amerikiečių fiziko ir anesteziologijos bei psichologijos katedros mokslų daktaro Stiuarto Hamerffo bei Oksfordo universiteto matematikos bei fizikos specialisto Rogerio Penrose, siela yra palaikoma smegenų ląstelių mikrotubuliuose. Kalbant apie juos, šis procesas yra įvardijamas anglišku terminu „Orchestrated objective reduction“. Tyrimai rodo, kad jei medikų yra konstatuota asmens mirtis, žmogaus smegenų mikrotubulėliai praranda savo kvantinę būseną, tačiau tuo pat metu gali sulaikyti atmintį smegenų viduje.

   Pastaruoju metu dokumentinės laidos vedėjas daktaras Hameroffas teigė: „Tarkime, širdis nustoja plakti ir varinėti kraują po visą kūną. Mikrotubuliai praranda savo kvantinę būseną. Kvantinė informacija mikrotubuliuose nėra sunaikinta, nes jos neįmanoma sunaikinti. Ji tiesiog pasiskirsto ir išsisklaido visatoje.

   Jei pacientas atgaivinamas, ši informacija gali sugrįžti į mikrotubulus ir pacientas gali sakyti: „Aš buvau visiškai šalia mirties.“ Jeigu jie nebus atgaivinti ir žmogus mirs, gali būti, kad ši kvantinė informacija egzistuos ir už kūno ribų neribotą laiką, panašiai kaip egzistuoja siela.“

   Visi naujausi atradimai, susiję su tamsiąja materija ir medžiagomis, kurių žmogus negali matyti bei dalykais, kuriuos mes žinome egzistuojant, tačiau sunkiai gebame juos apibrėžti, kelia daugybę įvairių minčių ir klausimų, į kuriuos būtent mokslas ir stengiasi atsakyti.

   Skaityti komentarus