°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Erika Jurcevič: Švara be jokios buitinės chemijos!

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Erika Jurcevič
   2021-03-06 11:00:00

   Žodis ,,ekologija" šiais laikais sutinkamas labai daug kur. Daugelis žmonių prisipažįsta norintys gyventi ekologiškai. Tačiau ką tai reiškia? Man pačiai ekologiškas gyvenimas - tai namai be buitinės chemijos, kai švarai palaikyti, užtenka tik šluostės ir vandens.

   Iš prigimties esu skeptikė. Ne todėl, kad noriu užsiblokuoti nuo gausiai siūlomų paslaugų ir prekių, bet tam, kad atsirinkčiau tikrai kokybiškus dalykus. Tai, apie ką noriu Jums papasakoti, ne tik išbandžiau, bet ir drąsiai rekomenduoju visiems!

   Prieš metus laiko į mano namus atvykusi draugė parodė namų švaros sistemą. Susidomėjau, nes paaiškėjo, kad namus galima prižiūrėti tik šluostės ir vandens pagalba. Ir jokios buitinės chemijos!     Nuo tos dienos mano buitis pasikeitė. Namų tvarkymasis tapo ne tik lengvas, greitas, draugiškas aplinkai, bet ir, kas man labai svarbu - saugus mano sūneliui! Namuose neliko nei vieno buteliuko su buitine chemija.

   Kas tai? Ar tai tikrai veikia ir švariai išvalo namus? Drąsiai galiu sakyti - taip!

   Šluostės sukurtos taip, jog jų plaušas yra tuščiaviduris, todėl valant paviršius prisipildo ir užrakina purvą bei nešvarumus savyje ir netepa vietų, kurios valomos. Šluosčių sudėtyje esantis nanosidabras dezinfekuoja visus valomus paviršius. Šiuo laikotarpiu tai ypatingai aktualu.

   Jei nebūčiau pamačiusi ir išbandžiusi, niekuomet nebūčiau patikėjusi, kad viena šluostė gali valyti ir kalkes, ir riebus, ir purvą, ir įvairius kitus nešvarumus! Pavyzdžiui, išvalius veidrodį galima praskalauti šluostę vandeniu ir toliau valyti maišytuvus, kriauklę, dušo kabiną... Sunku buvo įsivaizduoti ir sauso valymo šluostės poveikį: dulkės pačios prie jos limpa!

    

   Su šiomis šluostėmis namų tvarkymas man tapo ir paprastas, ir malonus. Naudoju jas jau metai laiko ir drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

   Svarbu ne tik tai, kad su mano rekomenduojamomis šluostėmis jūsų namai bus ekologiški, nenaudosite jokios chemijos, lengvai ir greitai tvarkysitės, bet ir turėsite daiktą, kuris yra ilgaamžis.

   Atrodo, kaip ,,skuduras" gali būti ilgaamžis?

   Gali ir yra, jei jį prižiūrėsite kaip rekomenduoja gamintojas. Tai visai paprasta! Apie tai papasakoju kiekvienam susidomėjusiam ir norinčiam išbandyti valymą be chemijos.  

   Naudodama ekologišką valymo sistemą aš atradau veiklą, kurią drąsiai galiu vadinti mylimu darbu! Siūlyti žmogui prekę, kurią pati naudoju, mėgstu ir žaviuosi, kuri iš tiesų kokybiška, patogi, lengvai prižiūrima - yra kažkas nuostabaus.

   Kviečiu visus ne tik apsilankyti mano puslapyje bei pradėti gyventi namuose be chemijos, bet ir tapti mano komandos dalimi. Aš Jums papasakosiu nuostabias ir realias uždarbio galimybes. Suteiksiu galimybę skleisti ekologiško gyvenimo idėją ir ją ,,užkrėsti" kitus. 

   Te mūsų visų namai bus draugiški aplinkai, gamtai, žmonėms, gyvūnams, augalams. Tik namuose be chemijos galime kvėpuoti švariu oru ir būti sveiki!

   Nano mama, be chemijos

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2021 27 12 10:54

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   kEMlzpAX 2022 21 01 08:45

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Audronė 2022 16 02 10:04

   na.. o kaip išvalyti virtuvę, riebalus, pridegusius puodus? tikrai jokia mikro šluostelė to nepadarys ir vis tik reikės tos chemijos. aš naudoju valiklius iš <a href="https://www.moulin.lt/gamintojai/heitmann.html">moulin.lt</a>

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai