°C
   2023 01 27 Penktadienis

   Ugnius Kiguolis: Kinijos zero Covid -19 neapgalvotos pasekmės

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Ugnius Kiguolis
   2022-11-27 15:00:00

   Vat susigalvojo valdžia nepasiekiamą tikslą ir visas valstybinis aparatas beatodairiškai vykdo. Yra pseudo ligos protrūkis, vadinasi žmonės uždaromi namie, užkalamos, ar užrakinamos durys, nepaklusnūs vežami į covid lagerius.

   Ir štai prieš kelias dienas užsidegė vienas iš tokių karantinuojamų namų. Išleisti mirtina liga sergančių negalima, gi sukels pavojų. Gesinti nepavyko efektyviai. Tai gyvi sudegė 10 žmonių, iš jų 3 vaikai, dar 9 hospitalizuoti apsinuodiję.

   Aišku valdžia skuba paneigti, kad neišleido žmonių iš namo, tipo pareiškė, kad kai kurių žmonių įgūdžiai gelbėti save buvo per menki. Kitaip tariant patys kalti.

   Dar prieš gaisrą iš nutekėjusios info iš Kinijos yra ir autobuso avarija, kurioje žuvo 27 žmonės vežami į Covid lagerį.

   Visa tai iššaukė protestus, mitingus, daugybė video kinietiškuose soc. tinkluose, bet gi visa tai mūsų mylimai žiniasklaidai neįdomu. juk jie patys prisidėtų prie tokios politikos ir Lietuvoje.

   Ko nepadarysi dėl mirtinos ligos.

   Norintys konkrečių info šaltinių, visada ras juos Kiguolio telegrame.

   Skaityti komentarus

   Mindė 2022 28 11 01:56

   Na nejaugi taip jau sunku suprasti, kad Kinijoje kovojama ne su virusu, Kinija kovoja su pindosiniais "komsomolcais", su jankių 5 ar 6 kolonomis. Kinijos valdžiai nereikia jokių naujų "Tiananmenio aikšių", jokių Rusiškų Bolotnaja analogų ar kaip "Navalvo španos" gatvėse organizuotų tusovkių apsireiškimų. Geriau visus tuos potencialius maištautojus uždaryti namuose nei juos traiškyti tankais ar kažkaip kitaip dubasinti, močinti kruvinuose gatvinėse tusovkėse. Demokratijos pritvinkusiuose pederastiniuos vakaruose tai sprendžiama vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, pjudant šunimis ir trypiant arkliais tiesiog protesto vietose ar eikvojant resursus represijoms baudžiamų bylu kėlimais, persekiojimais darbe, namuose, viešumoje ir panašiai. Nereikia kiniečiams visų tų "dermokratiškų izdivonų", pakanka paskelbi epidemiją ir uždaryti visus namuose pakol yra likviduojami vakaroidiniai "protų užkrato" židiniai ir platintojai.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai