°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   45-ojo Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Donaldo Trumpo pareiškimas

   Nuotrauka: politico.com nuotr.

   Autorius: minfo.lt informacija
   2023-03-31 21:00:00

   "Tai yra aukščiausio lygio istorijoje politinis persekiojimas ir kišimasis į rinkimus. Nuo tada, kai nusileidau auksiniu eskalatoriumi prie savo bokšto ir dar prieš tai, kai buvau prisaikdintas būti jūsų JAV prezidentu, radikalieji kairieji demokratai buvo priešaidarbščių šios šalies vyrų ir moterų – dalyvavo raganų medžioklėje, siekdami sunaikinti judėjimą „Padaryti Ameriką vėl didinga“. Prisiminkite, kaip aš buvau linčiuojamas: Rusija, Rusija, Rusija; Miulerio apgaulė; Ukraina, Ukraina, Ukraina; Pirma Apkaltos apgaulė, antra Apkaltos apgaulė, neteisėtas ir antikonstitucinis reidas Mar-a-Lago o dabar dar tai.

   „Demokratai melavo, apgaudinėjo ir vogė, mėgaudamiesi savo metodu „pagauti Trumpą“, bet dabar padarė tai, kas neįsivaizduojama – apkaltino visiškai nekaltą asmenį akivaizdžiu kišimusi į rinkimus.“ Niekada anksčiau mūsų tautos istorijoje nebuvotai padaryta.Per kelis dešimtmečius demokratai apgaudinėjo daugybę kartų, įskaitant šnipinėjimą mano rinkiminėje kampanijoje, tačiau ginklu panaudojo mūsų teisingumo sistemą, kad nubaustų politinį oponentą, kuris kaip tik yra Jungtinių Valstijų prezidentas ir iki šiol pagrindinis respublikonų kandidatas į prezidentus, nors to niekada anksčiau nėra buvę.


   „Manheteno atstovas Alvinas Braggas, kurį savo rankomis „įstatė“ ir finansavo George'as Sorosas, yra gėda. Užuot sustabdęs precedento neturinčią nusikalstamumo bangą, užvaldžiusią Niujorką, jis dirba nešvarų Joe Bideno darbą, nekreipdamas dėmesio į žmogžudystes, vagystes ir užpuolimus, kurie jam turėtų rūpėti.Būkite susikaupę. Taip Braggas naudoja Jūsų visų laiką!


   „Tikiu, kad ši raganų medžioklė atsilieps ir pačiam Joe Bidenui. Amerikos žmonės tiksliai supranta, ką čia daro radikalieji kairieji demokratai. Visi tai mato. Taigi mūsų judėjimas ir mūsų partija - vieninga ir stipri - pirmiausia nugalės Alviną Braggą, tada mes nugalėsime Joe Bideną ir išmesime kiekvieną iš šių kreivų demokratų iš pareigų, kad galėtume VĖL PADARYTI AMERIKĄ DIDINGĄ!

   Skaityti komentarus