°C
   2020 09 30 Trečiadienis

   Aktorius Dean'as Cain'as vaidins filme „Obamagate“

   Nuotrauka: irishnews.com nuotr.

   2020-09-15 08:00:00

   Aktorius Deanas Kainas gavo vaimenį naujame filme. 54 metų aktorius vaidins filme „Obamagate“, kuriuo bus siekiama „atkreipti dėmesį“ į tariamą „FTB agento Jameso Comey vykdomą korupciją, kuomet vyresnioji vadovybė sukčiavo ir klastojo dokumentus, kad ištirtų ir pakenktų D.Trumpo kampanijai ir prezidentavimui“ – būtent taip yra teigiama vietos žiniasklaidos.

   Kainas vaidina buvusį FTB agentą Peterį Strzoką, o Kristy Swanson - Lisa Page. Johnas Jamesas, vaidinęs Jeffą Colby „Dinastijos“ televizijos seriale, vaidins kaip Jamesas Comey.

   Filmo scenarijus yra neįprastas tuo, kad jis parašytas „visiškai pažodžiui ir yra sudarytas iš išslaptintų bylų, kongreso ir teismo nuorašų, tekstinių pranešimų, socialinio tinklo „Twitter“ pranešimų ir aukščiausių vyriausybės bei FTB pareigūnų pareiškimų“.

   „Jei norėjote papasakoti istoriją tik iš vienos perspektyvos, galite padaryti viską, ko norite ir pakeisti žmonių supratimą apie tai, kas įvyko", - pareiškime paaiškino Kainas. „Kai ką nors darai pažodžiui, tie žodžiai ir yra gana aiškūs. Tačiau patys pažodiniai tekstai yra smerktini“.

   Filmas „Obamagate“, kurį sukūrė Phelimas McAleeris, prilygsta būsimam „The Comey Rule“ mini serialo debiutui.

   „Showtime“ sukūrė „The Comey Rule“, paremtą politine pasaka ir sąmokslo teorija, kurią kairieji pasakoja mėgindami begėdiškai nuversti prezidentą D. Trumpą. Tai yra netiesa ir nepaisant to, žiniasklaida labai domisi „The Comey Rule“. Amerikiečiai nusipelnė išgirsti tiesą“, - sakė McAleeris.

   Filmas, kurio gamybai McAleeris siekia surinkti lėšų, spalio pradžioje turėtų būti nemokamai rodomas „YouTube“.  

   Skaityti komentarus