°C
   2022 10 07 Penktadienis

   Anglija gyvens be karantino - masiniai protestai veikia!

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2021-07-20 14:00:00

   Anglijoje nuo liepos 19 dienos atšauktas karantinas. Ministras pirmininkas Borisas Johnsonas paskelbė, kad šalis mokysis gyventi su virusu. 

   Liepos 19 dieną Londone organizuotas mitingas (panašūs protestai visoje šalyje vyko ir anksčiau), skirtas atkreipti dėmesį šalies valdančiųjų dėmesį ir pasipriešinti karantino ribojimams:   Kaip matome, karantinas atšauktas. Galima tik džiaugtis, kad žmonių pasipriešinimas duoda rezultatą ir yra veiksmingas. Neabejotina - tokiu pavyzdžiu turi sekti ir kitos šalys, kartu ir Lietuva. Valdžia varžo laisves tol, kol žmonės leidžia, kad tai būtų daroma!

   Skaitykite, kas pasikeitė Anglijoje ir kokie ribojimai atšaukti:

   Šešių žmonių taisyklė ir socialinis atstumas

   Nuo šiandien uždarų patalpų taisyklės nustoja galioti. Tai reiškia, kad daugiau nei šešių asmenų grupės iš kelių namų ūkių galės kartu leisti laiką tiek lauke, tiek viduje. Taip pat atsisakyta vieno metro atstumo taisyklės, leidžiant įmonėms ir biurams priimti daugiau žmonių į patalpas.

   Apribojimai sėdėti aludėse baigsis, žmonėms vėl bus leidžiama grupėmis susitikti vakarienėms ar gėrimams.

   Naktiniai klubai

   Šį vakarą klubai ir barai, kuriuose yra šokių zonos, vėl atidaromi. Atsisakius socialinio atstumo taisyklių, žmonėms nebereikės patalpose dėvėti veido kaukių. Naktiniai klubai kartu su svetingumo sektoriaus įmonėmis nebeprašys klientų įeinant nuskaityti QR kodo.

   Vestuvės, laidotuvės ir festivaliai

   Tūkstančiai žmonių, norinčių švęsti svarbią dieną ar pagerbti prarastą artimą žmogų, savo svečių skaičių iki šiol apribojo tik iki 30 žmonių. Pirmadienį tai keičiasi – didelio masto renginiuose pašalintas svečių limitas. Tai reiškia, kad žmonės galės švęsti svarbius gyvenimo įvykius iš esmės taip pat, kaip ir anksčiau.

   Apsauginės veido kaukės

   Veido kaukės nuo šiandien nebebus privalomos, tačiau ministras pirmininkas „tikisi“, kad žmonės jas ir toliau nešios judriose ar uždarose erdvėse. Šis sprendimas sukėlė didelę neigiamą reakciją iš ekspertų ir politikų, kurie įvardina premjero paskirtą „asmeninę atsakomybę“ kaip „neapgalvotą“ ir „neatsakingą“.

   Darbas iš namų

   Vyriausybės patarimas dirbti namuose, kur įmanoma, bus panaikintas. Tai reiškia, kad atskiros įmonės dabar nustatys savo grįžimo į biurą ar lankstaus darbo išlaikymo taisykles.

   Grįžimo į darbo vietą tikimasi ne iš karto, o ministras pirmininkas sako, kad dirbantieji namuose turėtų pradėti grįžti į biurą „palaipsniui“.

   Skaityti komentarus

   masinis protestas 2021 20 07 05:08

   jokie "masiniai protestai" ir kiti ZMONIU reikalaviai-libarlfasitpydarastams neveikia. Jie susvelnino padeti apdumti "avelem " akytes., Didziule priespriesa prasidejo prancuzijoje, manomai bus karas ten...tai sitie zydai bijo to pacio anglijoje. Tipo "nuramins" biski aveles, lai pasigano laisviau-laikinai.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai