°C
   2020 11 27 Penktadienis

   Aurimas Guoga: Stefan Molyneux blokavimas mus gali išmokyti naujo požiūrio į leftistų siautėjimus

   Nuotrauka: Pixabay nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Aurimas Guoga
   2020-01-17 13:00:00

   Taigi matome, kad pasaulis prie Trumpo tapo daug geresne vieta gyventi.

   Youtube žvaigždė iš Kanados Stefanas Molyneux (Molinjo) yra vienas įtakingiausių konservatyvios minties propaguotojų anoje Atlanto pusėje. Jei pažvelgsime kas yra kas konservatizmo pasaulyje būtent Kanadoje, tai ten išskirčiau tris vardus. Pats įtakingiausias, be abejonės, yra Toronto universiteto klinikinis psichoterapeutas Jordanas Petersonas, kurio knyga „12 taisyklių gyvenimui“ yra viena populiariausių mūsų amžiuje. Po to sektų žurnaliatas Ezra Levant iš Rebel News, o trečias – jau minėtasis youtuberis Stefanas Molyneux.

   Neseniai leftistai ėmėsi represijų prieš Molyneux. Masinio laiškų siuntimo bendrovė blokavo jo paskyrą, taip trukdydama pasiekti šimtus tūkstančių prenumeratorių. Viskas prasidėjo nuo to, kad bendrovė Mailchamp gavo leftistės Nandini Jami iš organizacijos Sleeping Giants (Miegantys milžinai, ši radikalios kairės šutvė užsiima tuo, kad blokuoja visus kurių pažiūros jiems nepatinka) žinutę, kuria ši „pranešė“, jog šie teikia paslaugas asmeniui, kuris „propaguoja baltųjų nacionalizmą, eugeniką, rasinę teoriją ir vyrų teises“. Matomai toks tokį sutiko, nes po šios žinutės bendrovė Mailchamp be jokio aiškinimosi iš karto blokavo Stefan Molyneux paskyrą.

   Konservatyviųjų iš už Atlanto reakcija į šią cenzūrą gali mus išmokyti kai ko esminio. Jeigu pas mus tokią naujieną pasitiktų verksmu, vertintų kaip eilinį liudijimą, kad leftistai daro ką nori ir nėra kas juos sustabdytų, tai JAV ir Kanadoje jie tokius leftistų žingsnius vertina kaip leftistų prasižudymą.

   Ten tokie veiksmai pateikiami kaip įrodymas, kad nuo proto nušokę kairuoliai dar labiau netenka proto. Ne tik kad minėti kaltinimai, išskyrus paskutinį, yra nepagrįsti ir absurdiški, tačiau prisideda ir nauja beprotystės apraiška – atsiranda kaltinimas vyrų teisių propagavimu. Molyneux neneigia, kad jis už vyrų teises, nemano, kad vyrai turėtų būti beteisiai. Visa tai jis ir kiti komentuotojai pateikia, kad leftistai dar labiau save kompromituoja, dar labiau atsiskleidžia kokie jie bepročiai ir kodėl reikia juos šveisti lauk. Taigi anoje Atlanto pusėje leftistų represijos konservatyviuosius tik dar labiau įelektrina, jie gauna dar daugiau peno pasakoti, kokie tie leftistai apgailėtini ir kaip griauna viską prie ko prisiliečia.

   Šį požiūrį labiau nei kas kitas išplatino Donaldas Trumpas. Jeigu apibendrinti jo kalbas, tai esmė būtų tokia: demokratai yra nusususių ir korumpuotų politikų šutvė, kurie griauna Ameriką, išduoda amerikiečius kiekviename žingsnyje. Jie turi krūvą beprotiškų idėjų, kuriomis mėgina suskaldyti amerikiečius, atimti iš žmonių galią spręsti savo likimą. Visos lefčių iniciatyvos, visi užsipuolimai prieš patį Trumpą – mėginimas gražinti tvarką, kai nekontroliuojamas elitas susina visuomenę ir kuria chaosą. Jie išties apgailėtini, jie nuolat pralaimi savo kovas, nes Trumpas to netoleruos ir nežais pagal elito primetamas taisykles. Trumpas sako, kad amerikiečių laukia vien pergalės, kad jie netgi pavargs nuolatos laimėti.

   Iš tiesų, Trumpas savo pažado laikosi. Kad būtų paprasčiau, pažvelkime vien į išorės politiką. Atėjus Trumpui pranyko ISIS, Hezbulah nebelaido raketų į Izraelį, Šiaurės Korėja nebeskraidina raketų virš Japonijos, netgi Iranas po odiozinio teroristo pašalinimo baigė savo hibridinę agresiją daugelyje vietų Vidurio Rytuose; o mums aktualiausia tai, kad baigėsi rusų kariniai išpuoliai prieš Ukrainą, užrištas Šiaurės srautas 2, Lukašenka atsisakė panaikinti Baltarusijos valstybingumą. Taigi matome, kad pasaulis prie Trumpo tapo daug geresne vieta gyventi. Ne kitaip ir pačiose JAV – ten taip pat Trumpas laimi kur tik imasi tvarkyti reikalus.

   Taigi už Atlanto konservatyvieji leftistų siautėjimą pateikia kaip jų nususimo įrodymą ir liudijimą, kad jie netrukus prasmegs. Štai kodėl Stefan Molyneux blokavimas ten vertinamas kaip požymis, kad leftistai leidžia paskutiniuosius atodūsius ir kad netrukus jų tironijos nebeliks.   Video (anglų kalba):

   Skaityti komentarus