°C
      2024 04 26 Penktadienis

      Filosofas Aleksandras Duginas: Dar vakar „Facebook“ ir „Twitter“ buvo pasaulio valdovai,o dabar globaliniai tinklai parodė, kad yra silpni

      Nuotrauka: aspeniaonline.it

      2021-10-11 11:00:00

      Spalio 8-osios vakarą, praėjus vos keturioms dienoms po pirmojo rimtesnio visuotinio gedimo, korporacijos „Facebook“ tinklai vėl sugedo. „Facebook“, „Instagram“ ir „WhatsApp“ vartotojai vėl kurį laiką negalėjo prieiti prie savo paskyrų. 

      Korporacija vėl viešai atsiprašė dėl kelias valandas trukusio gedimo. Nemažai nusivylusių žmonių pasirinko „Twitter“ ir „Telegram“ platformas. Kai kurie komentuotojai juokavo, kad korporacija „Facebook“ įsivedė trijų dienų darbo savaitę. Jos viceprezidentas Santoshas Janardhanas paaiškino, kad ir antrąjį gedimą sukėlė „konfigūracijos pokyčiai“ maršrutizatoriuose, tačiau antrasis gedimas su pirmuoju esą nėra susiję.

      „ToolTester“ duomenimis, pernai tinklas „Instagram“ patyrė per 80 gedimų. „Facebook“ gedimai yra daug svarbesni, nes nemaža dalis iš milijardų šio tinklo vartotojų į kitus tinklapius jungiasi per feisbuką.

      Pasak filosofo, politologo prof. Aleksandro Dugino, pasaulinio tinklo atjungimas – svarbus įvykis: „Tai tam tikra prasme – pasaulio pabaigos repeticija, o dar tiksliau – tamsos pabaiga. Kai globalūs tinklai sugriuvo, milijardai žmonių sužinojo esminį dalyką: viskas turi pabaigą. Ir tai ne šiaip sau techninė griūtis, o kai kas daugiau. Visa technokratinė civilizacija parodė esanti labai trapi. Socialiniai tinklai buvo visagaliai, blokuodavo, ką norėdavo. Dabar jie patys krito. Pasaulis kabo ant plauko. Dabartinė civilizacija griūva. Dar vakar „Facebook“ ir „Twitter“ buvo pasaulio valdovai, kurie nesiskaitė nei su JAV prezidentu, nei su nacionaliniais įstatymais, nei su valstybių ir civilizacijų normomis. Vis dar atrodo, kad viskas bus kaip anksčiau. Ne, nebus. Pasaulis nebegrįš į prieškovidinį būvį. Globaliniai tinklai parodė, kad yra silpni. Nesvarbu, kas tokie atsakingi dėl šio revoliucinio įvykio, kuris buvo tiksliai nuspėtas puikiame seriale „Misteris Robotas“. Žmoniją, pasirodo, galima ištrinti vieno mygtuko paspaudimu. Pasaulis be feisbuko, tviterio, jutūbo, instagramo, tiktoko ir gūglo, - tai ir yra tikrasis pasaulis. Jis prasidės, kai baigsis virtualybė. Šiam tamsiam globalistų pasauliui ir jo propaguojamai naikinimo „kultūrai“ (cancel culture) ir jos melams belieka palinkėti kuo greitesnio galo. Bravo, Misteri Robotai.“ 

      Šaltinis 

      Skaityti komentarus