°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   Ghislaine Maxwell teigia, kad kartu su ja kalinčioms moterims buvo siūlomi pinigai už jos nužudymą

   Nuotrauka: Il Giornale nuotr.

   2022-06-23 11:00:00

   Ghislaine Maxwell mėgina sušvelninti sau bausmę, teigdama, kad kitos kalinės grasina ją nužudyti.

   2021 m. gruodį G. Maxwell buvo pripažinta kalta dėl penkių iš šešių jai pateiktų kaltinimų. Moteris buvo apkaltinta seksualine prekyba nepilnametėmis.

   Prokurorai nurodė, jog buvusi gerbiama aukštuomenės atstovė bei nuteisto pedofilo Jeffrey Epsteino mergina turės praleisti 20 metų kalėjime.

   Nepavykus pakeisti nuosprendžio dėl G. Maxwell pateiktų kaltinimų, praėjusį trečiadienį, birželio 15 d., jos advokatai pasisakė už trumpesnę bausmę.

   Remiantis „Insider“ gautu pranešimu, prieš nuosprendį, G. Maxwell advokatai tvirtino, kad 60-metės gyvybei gresia pavojus, kadangi kitos kalinės jai grasina susidorojimu.

   Atmintinėje rašoma: „Viena iš kalinių G. Maxwell kalėjime su dar mažiausiai trims kitomis kalinėmis pasakė, kad joms buvo pasiūlyta pinigų už G. Maxwell nužudymą ir kad jos ketino pasmaugti moterį, kol ši miega“.

   Advokatai teigė, kad kalinės G. Maxwell pranešė, kad, jų nuomone, buvusios visuomenininkės nužudymas būtų vertas 20 metų kalėjimo.

   Tačiau ataskaitoje atkreipiamas dėmesys, kad „tikėtina“, jog dėl G. Maxwell saugumo nuo to laiko kalinė, grasinusi susidorojimu, buvo perkelta į kitą įstaigą.

   G. Maxwell advokatai taip pat siekė, kad 60-metei moteriai, kuri, kaip įtariama, kadaise pati buvo išnaudojimo auka, dėl šios priežasties būtų skirta trumpesnė bausmė.

   Jie tvirtino, kad G. Maxwell tėvas – „didelio stoto vyras su griaudinčiu balsu“ – „niršdavo, grasindavo ir bardavo vaikus, iki kol juos visiškai palauždavo“.

   Toliau tęsiama jog: „Ponas Maxwell’as buvo negailestingas, vaikai verkdavo, jiems būdavo skiriamos griežtos bausmės, o visa šeima patyrė siaubingą kančią“.


   Nuotraukoje - G. Maxwell ir jos tėvas. Moters advokatai tvirtina, jog buvusiai aukštuomenės atstovei turėtų būti skiriama trumpesnė bausmė dėl tariamo jos tėvo išnaudojimo. 

   Vėliau G. Maxwell advokatai taip pat bandė permesti kaltę J. Epsteinui.

   Skaityti komentarus