°C
   2021 10 23 Šeštadienis

   Izraelis tapo vieno didžiausių medicininių eksperimentų žmonijos istorijoje zona

   Nuotrauka: technocracy.news

   2021-09-23 11:00:00

   Rugsėjo 13 dieną korporacija „Pfizer“ pripažino, kad su Izraeliu turi išskirtinį kontraktą, pagal kurį jame atliekamas milžiniškas laboratorinis eksperimentas bandant jos sukurtas genetines (iRNR) vakcinas. Tuo tarpu šalyje sparčiai daugėja sergančiųjų kovido liga, tarp kurių dominuoja tie, kurie jau buvo paskiepyti dviem dozėmis. Negana to, „Pfizer“ technokratai kalba apie papildomas vakcinos dozes. 

   Tai, kas dabar vyksta Izraelyje, po kelių mėnesių įvyks ir kitose pasaulio šalyse. „Pfizer“ vakcinos jauniems vyrams sukelia nemažą riziką gauti širdies smūgį.

   2020 metų gruodį buvo teigiama, kad „Pfizer“ vakcinų efektyvumas – 95 procentai, o 2021 metų liepos pabaigoje šis skaičius nukrito vos iki 39 procentų. Nepaisant akivaizdaus vakcinos netinkamumo, Izraelis skiepija gyventojus trečiąja doze.

   Taigi, Izraelis tapo genetinių vakcinų bandymo zona, - be jokios kontrolinės grupės. Žinių vedėjai 9,3 milijono gyventojų valstybės neįspėja, kad jos gyventojai tapo vieno didžiausių medicininių eksperimentų žmonijos istorijoje aukomis: šiuo metu tie, kurie buvo paskiepyti žiemos pradžioje, pradeda patirti silpstantį imunitetą. Vakcinuotieji 2,26 karto labiau rizikuoja susirgti kovido liga.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   Sigita Moliene 2021 24 09 11:45

   Tai kaip suprasti Izraelis kerštauja už Holokaustą ,bet ir savo žmonęs vakcinuoja ten tiek protingų medikų yra tai kaip daleidžia tautą iki tokio eksperimento ?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai