°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Jolanta Blažytė: Trumpas malonumas ir ilgos pasekmės. Kas?

   Nuotrauka: Scanpix nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Jolanta Blažytė
   2022-08-04 13:00:00

   Ir kalba šį kartą ne apie atsitiktinį seksą, o labiau apie „drąsiosios“ N. Pelosi vizitą į Taivaną. 

   Pelosi atvyko ir išvyko. JAV pademonstravo momentinę jėgą ir atsitraukė. Ai tiesa, dar mūsų Matas Maldeikis „patvytino“ apie tai kažką, ko be psichologijos kurso studentų pagalbos net negalėčiau pakomentuoti.

   O Taivanas ir įsiutusi Kinija liko. Visas pasaulis laukia tolesnių Kinijos veiksmų. O šie veiksmai jau prasidėjo – taip neskubant, t.y. rytietiškai budistiškai. 

   Iš pradžių – nedidelės sankcijos. Dabar karinės pratybos šešiose zonose prie Taivano krantų. 27 Kinijos kariniai lėktuvai įskrido į Taivano oro erdvę. Kinijos lyderis kaifuoja nuo galimybės mėgautis provokacijomis ir tampyti pasaulį už virvučių. 

   O kartu su Kinijos lyderiu, tik „kitokia poza“ kaifuoja N. Pelosi ir visi matai maldeikiai. Kaifuoja nuo neeilinės progos pabūti reikšmingiems. JAV žiniasklaida mirga pranešimais, kad šis „drąsuolės“ vizitas buvo geopolitinė klaida – JAV atidarė dar vieną frontą, tarsi būtų maža Ukrainos. Pasaulis, kaip niekada, priartėjo prie „Didžiojo karo“, nors visi „furšeto dalyviai“ tai neigia.

   Ir, kaip sakė a.a. M. Žvaneckis, užsispyrusi liaudis įnirtingai šliaužia į kapines.....

   Skaityti komentarus

   Laima 2022 04 08 05:02

   Ne psichologijos studentų pagalbos reikia tam miniatiūriniam ponios Pamazgų viedro vaikutyčiui, o psichiatrijos. Ir abiems. Ir, greičiausiai, jau ne studentų.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai