°C
   2019 05 22 Trečiadienis

   Karas su „Infowars“? „YouTube“ užblokavo Alex Jone kanalą su 2.5 milijonais sekėjų

   Nuotrauka: A. Jones | Vox nuotr.

   2018-08-09 20:00:00

   „YouTube“ tapo paskutinė socialinė platforma, nustojusi skelbti sąmokslo teorijų skleidėjo Alex Jones medžiagą, kuri skleidė visuomenės nuostatas kvestionuojančią propagandą.

   Daugiau nei 2.4 milijono „Infowars" sekėjų gavo žinutes, teigiančias, jog šis kanalas yra daugiau nepasiekiamas. „YouTube" taip pat siūlė nebesekti šio kanalo.

   Prieiga prie labai populiaraus Alex Jone kanalo buvo nutraukta pirmadienio popietę. Alex skelbiama informacija jau buvo blokuojama ir anksčiau tokiuose portaluose kaip „Facebook“, „Apple“ ir „Spotify“. Kai kurie Jone vaizdo klipai buvo surinkę milijonus peržiūrų prieš juos ištrinant. 
   „YouTube“ taip pat blokuoja kanalus, kurie yra nesusiję su „InfoWars“ prekės ženklu, bet yra transliavę Jone laidas. 

   Šis poelgis „InfoWars“ redaktoriaus Paul Joseph Watson buvo pavadintas „išvalymu“ ir „politine cenzūra“. 
   „ „Apple“, „Spotify“, „Facebook“ ir „Google“, kuriai priklauso „YouTube“, visi per 12-os valandų tarpą vienas nuo kito. Suplanuotas išvalymas. Tai yra visiškas piktnaudžiavimas jėga“,- kalbėjo jis.   

   Populiarus video dalinimosi portalas pasekė „Facebook“ pėdomis ir užblokavo kontroversiškų pažiūrų Jones, kad jis nebegalėtų skelbti informacijos savo kanale. „Facebook“ teigė, kad buvo užblokuoti keturi puslapiai, priklausantys „Infowars“ įkūrėjui Alex Jones, nes pastoviai buvo skelbiamas turinys susijęs su socialinio tinklo bendruomenės standartų pažeidimais.

   „Apple“ ir „Spotify“ taip pat pašalino Jone transliacijas iš savo sistemų. 

   Skaityti komentarus