Q ir nuolat populiarėjantis judėjimas, kurį jis įkvėpė, žmones verčia aikčioti iš susižavėjimo, tyčiotis ar net piktintis, tačiau tai sulaukia stebėtinai mažai dėmesio.
Q pirmą kartą pasirodė 2017 m. spalio mėn. anoniminiame internetiniame forume „4Chan“, kur ėmė skelbti pranešimus apie būsimus įvykius. Po daugiau nei 3000 pranešimų, Q sukūrė nerimą keliantį, daugialypį nusikalstamo pasaulio veikėjo, veikiančio nebaudžiamai, portretą. Q sekėjai iš „QAnon“ bendruomenės atidžiai išanalizuoja kiekvieną Q pateiktą detalę.
Populiarioji žiniasklaida paskelbė šimtus straipsnių, nukreiptų prieš Q. Šį judėjimą vadino beprotišku dešiniųjų sąmokslu, ypač po to, kai prezidentas D. Trumpas lyg ir patvirtino savo ryšius su juo. 2019 m. mitinge Šiaurės Karolinoje D. Trumpas atkreipė dėmesį į kūdikį, dėvintį šliaužtinukus su didele raide Q.
Pastarosiomis savaitėmis D. Trumpo ryšys su Q įgavo pagreitį, kai prezidentas dvidešimt kartų per dieną pasidalino Q pasekėjų įrašais. D. Trumpo reklamose buvo vaizduojami Q fanai, o mitingų metu naudojama viena iš Q frazių („Šie žmonės serga“). Prezidento advokatas Rudy Giuliani taip pat dalinosi Q sekėjų įrašais.
Q pažymėjo, kad žiniasklaida niekada neužduoda D. Trumpui tiesioginio klausimo: ką jūs manote apie Q? Q sekėjams to priežastis yra akivaizdi. Jie bijo atsakymo.
Tuo tarpu Q įtaka ir toliau auga. Protestuotojai Honkonge, Irane ir Prancūzijoje laikė Q ženklus ir skandavo Q frazes. Q apsireiškimas vienija žmones, siekiančius laisvės, visame pasaulyje.
Jei jūs nežinote Q arba žinote jį tik iš žiniasklaidos pasisakymų, noriu trumpai pristatyti šį judėjimą. Aš stebėjau Q nuo pirmojo jų pasisakymo ir negaliu atsistebėti jų informacijos tikslumu bei išsamumu. Q pasekėjai jau seniai žinojo ir buvo pasirengę karo veiksmų Šiaurės Korėjoje atoslūgiui, Irano mulų defliacijai ir Ukrainos bei Amerikos korupciniams veiksmams. Jie daug žinojo apie Jeffrey Epsteino veiklą dar prieš visuomenei pradedant kalbėti apie tai ir numatė dar labiau šokiruojančius įvykius. Kaip Q mėgsta sakyti: „Ateitis įrodo praeitį“. Kai Q prognozės išsipildo, tai judėjimui suteikia didesnį patikimumą.
Q pasekėjai mano, kad Q yra pirmoji tokio pobūdžio karinės žvalgybos vykdoma misija, kurios tikslas – visuomenei pateikti slaptos informacijos. Daugelis Q sekėjų mano, kad Q komandą įkūrė admirolas Michaelas Rogersas, buvęs Nacionalinės saugumo agentūros direktorius ir buvęs JAV kibernetinės vadovybės vadas. Kai kurie įtaria, kad Baltųjų rūmų socialinių medijų direktorius Danas Scavino yra komandos dalis, nes prie kokybiškų Q tekstų, be abejo, turėjo prisidėti komunikacijos ekspertas.
Q yra naujas ginklas informacinio karo žaidime, apeinant priešiškai nusiteikusią žiniasklaidą ir korumpuotą vyriausybę, tiesiogiai bendrauja su visuomene. Galvokite apie Q kaip apie D. Trumpo „Twitter“ paskyros partnerį. Nors D. Trumpas bendrauja atvirai ir tiesiogiai, tačiau Q yra paslaptingas, gudrus ir subtilus veikėjas, siūlantis tik įkalčius ir nepateikiantis jokio konteksto ar sąsajų.
Štai kaip tai veikia: Q skelbia pranešimus (kitaip vadinami „lašai“ arba „trupiniai“) anoniminiame internetiniame forume, kuriuos aptaria, analizuoja ir kritikuoja valdybos nariai (tiesa, forumas po masinių internetinių išpuolių kelis kartus keitėsi). Tuomet šimtai socialinių tinklų vartotojų paskleidžia naujausius Q pranešimus viso pasaulio auditorijai, kuri dalijasi savo tyrimais, analize ir naujausios Q informacijos interpretacijomis.
Aš sudariau garsiausių Q frazių sąrašą ir bandžiau jas įtraukti į kontekstą.
Didysis pabudimas: Mes gyvename nepaprastu metu, kai paprasti viso pasaulio piliečiai bendradarbiauja, kad suprastų ir atskleistų korumpuotos sistemos, kuri mus valdo, ydas. Sistema klesti dėl apgaulės, o svarbiausia Didžiojo prabudimo užduotis yra įsiskverbti į to melo gelmes ir atskleisti tiesą.
• Pirmasis Didžiojo pabudimo etapas yra suvokimas, jog egzistuoja globalus elitas - užgožiantis vyriausybę ir veikiantis už įstatymų ribų tam, kad išplėstų savo įtakos zoną. Rinkimai ir populiarioji nuomonė nepaveikia elito programos ir veiksmų plano.
• Antrajame Didžiojo pabudimo etape tiriamas globalaus elito aljansas su kitais galingais sektoriais: žiniasklaida, Holivudu, labdaros organizacijomis, pelno nesiekiančiomis organizacijomis, valstybinėmis mokyklomis ir universitetais, religinėmis organizacijomis, medicinos, mokslo ir finansų įstaigomis bei tarptautinėmis korporacijomis. Šis etapas gali stipriai paveikti, sužinojus, kad „tie, kuriais pasitikite labiausiai“ (Q frazė), jus apgaudinėja. Mėgstamos įžymybės, religiniai lyderiai, gydytojai, pedagogai, novatoriai ir geradariai - visi pasiduoda pagundoms.
• Trečiasis Didžiojo pabudimo etapas yra bene pats skausmingiausias iš visų. Žmonės, kurie mus valdo, nėra vien tik amoralūs padarai, kurie, vaikosi pinigų ir galios, o mus laiko įkaitais. Tai kur kas baisiau. Veikėjai, kuriems tarnaujame, aktyviai bando mums pakenkti. Tai yra jų tikslas. Mes esame suplanuotų atakų aukos.
Iš tamsos į šviesą: Q mums sako, kad ekspozicija yra tai, ko labiausiai bijo valdovai. Ištraukus jų nusikaltimus iš saugios tamsos į visuomenės akiratį, sunaikinama jų galia apgauti. Kai jų galia išnyks, tamsos šydas, dengiantis mūsų susiskaldžiusį, žiaurų pasaulį, pranyks, įsiviešpataus laisvė, bendruomeniškumas ir taika.
Kur mes einame po vieną, ten einame visi: garsiausia Q frazė išreiškia lygiavertiškumo judėjime svarbą. Kiekviena šalis kenčia nuo sistemos priespaudos, o laisvės atgimimas bus naudingas visam pasauliui. Šiame nepaprastame judėjime anoniminiai piliečiai bendradarbiauja su aukščiausio rango kariniais lyderiais ir prezidentu, be to, kiekvieno indėlis yra vertinamas vienodai. Kai tarybos komentatoriai padėkojo Q už jo tarnybą, Q atsakė, kad niekas nėra iškeliamas aukščiau už kitus. „Mes dirbame jums.“
Šie žmonės serga: ko gero, pats sudėtingiausias Didžiojo prabudimo aspektas - susigyventi su mintimi, jog valdovai, kuriuos Q vadina kultu - nuodėmingi. Jeffrey Epsteino istorija padėjo pažadinti daugiau žmonių. Q sekėjai tiki, kad kultas užsiima ritualais, kurių metu yra praliejamas kraujas ir aukojami nekalti vaikai. Nešvari jų siela klesti dėl žiaurumo, karo ir teroro. Visuomenei bus sunku suvokti ir priimti tai.
Pasitikėk planu: numanomi kariniai lyderiai, kurie sukūrė Q ir kurie saugojo D. Trumpą per rinkimus ir prezidentavimo metu, nutiesė kelią į pergalę. Nepaisant kasdienio chaoso, stabilus pergalių siekimas išlieka. Į planą įtraukiami pažeidžiantys manevrai, nukreipti prieš kulto finansinę galią, teisinę padėtį ir karinius išteklius. Svarbiausia plano dalis - panaikinti kulto gebėjimą kontroliuoti istoriją, formuoti tai, kuo tiki visuomenė. Šiame aukšto lygio informacinio karo žaidime Q vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį, įgalindamas paprastus piliečius (tokius kaip aš) skleisti tiesą.
Jie nori skaldyti mus: kultas sąmoningai skatina neapykantą tarp rasių, klasių, amžiaus grupių, religijų ir politinių partijų. Kuo labiau esame susiskaidę ir nusiteikę pulti vienas kitą, tuo silpnesni tampame. Q ragina mus likti kartu ir kovoti su kultu, o ne vienas prieš kitą.
Jie laiko mus avimis: kultas žino, kad tu, kaip sako Q, „pasitikėsi žvaigždėmis“, todėl žiniasklaidos, Holivudo ir akademinės bendruomenės įžymybės koordinuotai pasako, ką turėtum galvoti ir kaip elgtis. Jų panieka jums verčia juos tikėti idėja, kad gali jus kontroliuoti ir užtikrinti, kad pasiduosite bet kokiam elito planui. Kita vertus, Q siūlo tik užuominas, kurios nėra suprantamos visiems, todėl tai skatina nuolatinę minios kritiką ir pakartotinį vertinimą. Q judėjimo esmė yra galvoti savo galva.
Didesnis, nei galite įsivaizduoti. Praplėskite savo mąstymą: Q skatina iš naujo įvertinti viską, ką žinome. Kultas gali būti kilęs iš senovės laikų ir per galingas šeimas jis galėjo manipuliuoti istoriniais įvykiais taip, kaip mes nė neįtariame. Kultas taip pat gali turėti pažangias technologijas ir vaistus, kurie nėra prieinami visuomenei. Vienas aspektas, kuris „didesnis, nei galite įsivaizduoti“, yra neišmatuojamo masto nacionalinių lėšų vagystės. Lėšos, skirtos užsienio pagalbai ir karams atsiranda kulto kišenėse.
Susek atsistatydinimus: mes nepastebime, tačiau visą laiką vyksta korumpuotų žaidėjų valymas. Q paprašė mūsų atsekti atsistatydinimus tam, kad suprastume „valymo“ mastą. Pagrindinių politikos, žiniasklaidos, labdaros organizacijų ir korporacijų žaidėjų atsistatydinimas, išėjimas į pensiją ar netikėta mirtis rodo, kad galimi sandoriai sudaromi tyliai, be patekimo į viešumą. Vienas reikšmingiausių atsistatydinimų – staigus Erico Schmidto pasitraukimas iš „Google“, kuriam žiniasklaida skyrė mažai dėmesio. E. Schmidtas atsistatydino 2017 m. gruodžio 21 d., tą pačią dieną, kai prezidentas D. Trumpas pasirašė vykdomąjį raštą, skelbiantį ekstremalią padėtį šalyje, susijusią su „rimtu žmogaus teisių pažeidimu ir korupcija visame pasaulyje“. Tolesnės E. Schmidto atsistatydinimo istorijos išvados gali būti padarytos remiantis žemiau esančia nuotrauka, kur jis Šiaurės Korėjoje užsiima patarėjo role. Šalia jo stovi Billas Richardsonas, buvęs Naujosios Meksikos valstijos, kurioje J. Epšteinas turėjo slaptą rančą, gubernatorius. B. Richardsonas taip pat buvo apkaltintas vienos iš J. Epšteino aukų.
Simbolių poreikis lems jų žlugimą: kultas vėl ir vėl naudoja tam tikrus simbolius, kurie gali patenkinti tam tikrus ritualinius poreikius, tačiau tai padeda juos lengviau atpažinti. Q pasekėjai yra susipažinę su Y formos ragais, imituojančiais dievybę ožkos kūnę Baphometą, pelėdomis, piramidėmis su viena akimi, raudonais batais, aprištais pirštais ir kitais pasikartojančiais simboliais, įskaitant paslaptingą juodąją akį, nuo kurios kenčia tiek daug garsių žmonių. Q armija taip pat žino koduotus pedofilų simbolius, kuriuos išvardijo FTB. Kai Q atkreipė dėmesį į J. Epšteino šventyklos dizainą, budrūs Q pasekėjai pastebėjo, kokia ji panaši į garsios pokalbių šou laidos dizainą. O raudonas žiedas ant mirusio teroristo Qassamo Soleimani rankos paskatino Q pasekėjus surinkti galingų žmonių, su panašiais žiedais ant rankos, nuotraukas.
Niekas negali sustabdyti to, kas ateina. Niekas. Dabar ateina skausmas: straipsnių antraštės gali pasirodyti atgrasios tiems, kurie nori, kad vyrautų teisingumas. Tačiau šios nesėkmės yra laikinos, nes teisingumas jau pakeliui. Kaip Q mėgsta sakyti: Mes turime viską. Nusikaltėlių, kurie bandys išvengti jiems skirtos bausmės teisme, laukia didžiulis neginčijamų įrodymų kiekis. Tiems, kurie nerimauja dėl D. Trumpo apkaltos, klastojamų rinkimų ir pasikėsinimų nužudyti, Q mus patikina: Patriotai valdo. Ir jokie teisiniai triukai negali padėti nusikaltėliams išvengti visuomenės pasibjaurėjimo. Q žada, kad ateis diena, kai jie nebegalės vaikščioti gatve.
Dabar jūs esate naujienos: prezidento D. Trumpo viešai pasmerktų „netikrų naujienų“ patikimumas ir auditorija kiekvieną dieną mažėja. Q atskleidė, jog kiekvienas žiniasklaidos kanalas 4 valandą ryto sulaukia laiško, kur nurodomos tos dienos pokalbių temos. Taip jie visi gali skleisti tą pačią propagandą. Q taip pat įvardijo įvairius žurnalistus, kurie, jo teigimu, ima kyšius. Žiniasklaida yra sutelkta šešiose galingose įmonėse; tuo tarpu, Q armija yra didžiulė, nepriklausoma ir anonimiška. Q patikina, kad mūsų pastangos skleisti tiesą socialiniuose tinkluose ir pokalbiuose su šeima bei draugais daro didžiulį poveikį. Dabar mes esame naujienos.
Mes žinome, kas galų gale nutinka. Dievas laimi: Q daug kartų prašė mūsų melstis. Jis cituoja garsiąsias Efeziečiams 6:12 parašytas Biblijos eilutes: „Nes mes grumiamės ne su kūnu ir krauju, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šio amžiaus tamsybių valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis danguje.“ Mes gyvename greitai kintančiame pasaulyje. Džiugu, kad Q manymu, jei mes bendradarbiausime, Dievas laimės.
Skaityti komentarus