°C
      2024 04 27 Šeštadienis

      N. Farage‘as: „Aš niekada nemačiau tiek daug žmonių, kurie bijo sakyti tai, ką galvoja“

      Nuotrauka: eveningstandart.com nuotr.

      2020-06-19 21:00:00

      „Brexit“ lyderis Nigelas Farage'as kalbėjo Breitbartui apie „marksistinę, anarchinę“ žodžio ir laisvos minties grėsmę Jungtinėje Karalystėje, sakydamas, kad baimė „dominuoja absoliučiai visur.“

      Pirmadienį Breitbart‘o News Daily Show laidoje „Sirius XM Patriot“ ponas Farage‘as pateikė pastabas Alexui Marlow, kai jo paklausė apie pastarąją pertrauką su „Global Radio“ LBC, kur iki praėjusios savaitės turėjo jis kasdienį politinių pokalbių šou.

      Nors Farage'as atsisakė komentuoti pasikeitimų detales, nuo ketvirtadienį gauto pranešimo apie netikėtus pokyčius buvo laikomasi tylos. Tačiau jis pasisakė apie žingsnį, kuriuo slopinama minties ir žodžio laisvė Jungtinėje Karalystėje. Šie pokyčiai galėjo turėti kai ką bendro su reikalavimais.

      Dabartiniai įvykiai yra istorinio svarbumo, teigė „Brexit“ vadovas Marlow‘ui ir „Breitbart News Daily“. Savo klausytojams jis sakė: „Panašu, kad reali grėsmė, su kuria dabar susiduriame, yra tikra žodžio laisvės užgniaužimo grėsmė. Aš niekada negalvojau, kad Jungtinėje Karalystėje, kuri garsėja didele žiniasklaidos komentarų ir nuomonių laisve, pamatysiu tiek daug žmonių, kurie taip bijos rašyti ir sakyti tai, ką iš tiesų galvoja. Tai tikrai darosi rimta.“

      Ponas Farage'as paaiškino, kad nors aiški ir paprasta mintis apie „Black Lives Matter“ judėjimą yra neginčijama ir plačiai palaikoma, ši organizacija paslėpė radikalius savo planus už savo patraukliai skambančio pavadinimo, tačiau kartu juo ir pasinaudojo, norėdama apkaltinti bet ką, kas išdrįs nesutikti su kairiųjų pažiūrų nuomone apie rasizmą. Jis tęsė: „Tiesa, be abejo, yra ta, kad „Black Lives Matters“ organizacija yra atvira. Marksistas anarchistas nori panaikinti mūsų policijos pajėgas ir daro viską, kas įmanoma, kad iš esmės sunaikintų ir ištrintų kiekvieną mūsų ilgos istorijas fragmentą. Ir tai yra sudėtinga situacija.

      „Mes esame tokioje padėtyje, kad jei kritikuojate „Black Lives Matter“, esame kaltinami tuo, kad nepalaikome lygybės ir neva manome, kad tarp rasių turėtų būti didelis atskyrimas. Štai kokioje situacijoje mes esame. Aš tiesiog nesu tas, kuris yra pasirengęs tai įgyvendinti, ir aš nepalaikysiu šių patyčių.“

      Apie tai kalbėdamas Farage‘as toliau tęsė: „Baimė yra tai, kas viešpatauja absoliučiai visur“ ir pabrėžė, kad politiniai aktyvistai piktins disidentus internete, gatvėje ir agituos prieš verslą, kad atimtų iš jų finansavimą. Organizuotuose kampanijų tinkluose, vykdančiuose šią užduotį, Farage pasakojo „Breitbart News“, kad eiliniai žmonės vis labiau jaučia „baimę žinodami, kad Sorošo finansuojamos organizacijos tiesiogiai kreipsis į reklamos specialistus, kurie reklamuojasi radijo ir TV laidose bei laikraščiuose ir visose kitose platformose. Ir tai labai veikia patyčių naudojams būdas. Jie bando daryti spaudimą reklamos specialistams.



      „Tai kilo ne tik po George'o Floydo mirties. Tai buvo seniai suplanuota ir jie tiesiog laukė progos. Jei mes prarasime galimybę laisvai kalbėti ir reikšti mintis, pasaulis taps pavojingu ir nemaloniu mums visiems.“

      Ponas Farage'as pastarosiomis savaitėmis dažnai kalbėjo naujojo puritonizmo tema, tokiu būdu sukeldamas spėliones ir abejones teiginiu, jog „Black Lives Matter UK“ atvirai vykdo kampaniją dėl policijos panaikinimo. Taip pat jis kalbėjo apie tai, kad statulų griovimas buvo panašus į radikalių religinių ekstreminių grupių elgesį Viduriniuose Rytuose, kuris prisidėjo prie staigaus pasitraukimo iš radijo pokalbių laidos. Praėjusią savaitę „Brexit“ partijos lyderis pasmerkė pranešimą, kad Londono Karališkasis Holloway universitetas ketina išgryninti savo bibliotekos kolekciją ir tokiu būdu kovotų su „struktūriniu rasizmu“ bei trumpai pažymėjo, kad dabar prasidėjo „knygų deginimo ir naikinimo“ etapas.

      Siūlydamas išsiaiškinti, kaip galėjo nutikti taip, kad jauni britai įsivėlė į vis didėjantį „Black Lives Matter“ protestą, jis pateikį mintį, kuri ne visiems gali būti žinoma, kad būtent Britanijos imperija padarė tai, kad XIX amžiuje sunaikino vergiją visame pasaulyje. Mes turime pradėti tinkamai perrašyti istoriją ir atėjo laikas pateikti protingus argumentus tautos jaunimui.

      Skaityti komentarus