°C
   2020 06 03 Trečiadienis

   Sirijos prezidentas Bašaras al-Asadas: „slapta politinė jėga“ valdo Ameriką, ne D. Trumpas

   Nuotrauka: Sana nuotr.

   2019-01-07 08:00:00

   Viename iš interviu su Graikijos laikraščiu „The Kathimerini“, Bašaras al-Asadas pareiškė, jog iš tikrųjų Jungtinių Amerikos valstijų prezidentą valdo slapta politinė jėga.

   Apie šią tiesą daug kalba alternatyvieji naujienų portalai, tačiau nė žodžiu neužsimena žiniasklaida, kuri priklauso elitui. Realybė tokia, jog apie „slaptą jėgą“ turi sužinoti visi, ne tik Amerika, jei norime, kad vyktų pokyčiai.

   „...dar viena priežastis yra ta, kad mes netikime, jog viską kontroliuoja prezidentas. Mes manome, kad slaptosios grupės rankose yra visa kontrolė arba ji kontroliuoja visus prezidentus, tačiau tai nėra naujiena. Jungtinėse Amerikos valstijose tai vyksta mažiausiai 40 metų, bent jau nuo Niksono valdymo laikų, gal net anksčiau, tačiau Trumpo valdymo laikotarpiu tai akivaizdu“,- kalbėjo B. Asadas interviu metu.

   Interviu iškėlė klausimą dėl neseniai įvykusios cheminės atakos Sirijoje. Mums buvo pranešta, kad vakarų žiniasklaida paskleidė neteisingus faktus, nes norėjo gauti sutikimą iš žmonių atlikti cheminę ataką ir destabilizuoti Siriją. B. Asadas plačiau apie tai šneka interviu metu, tačiau jis pareiškė: „Kai teroristai pralaimėjo, JAV, Prancūzija, JK ir kitos jų sąjungininkės, kurios nori destabilizuoti Siriją, prarado vieną iš pagrindinių savo kortų, todėl jos privalėjo atakuoti Sirijos kariuomenę tam, kad pakeltų teroristų moralę ir nesuteiktų Sirijos kariuomenei progos išlaisvinti daugiau teritorijų Sirijoje.“

   Žinoma, kas finansuoja ir palaiko teroristus? Tos pačios šalys, kurios susivienijo tam, kad įvyktų ataka Sirijoje: JAV, Prancūzija, JK.

   Akivaizdu, vakarų žiniasklaida bet kokia kaina stengiasi įtikinti visuomenę, kad priešas yra ir reikia kažką dėl to daryti. Žinoma, jie niekada nepateikia tikrų įrodymų. Visai kaip apie rugsėjo 11d. įvykius.

   Taigi, ką turėtume daryti?

   Ką turėtume daryti su visa šia informacija? Turėtume iškelti savo sąmoningumą aukščiau visko. Dažnai norime rasti apčiuopiamą sprendimo būdą ir sustabdyti tai, kas vyksta pasaulyje, tačiau realybėje viskas turi prasidėti mūsų viduje.

   Jei sugebėtume sąmonę perkelti ten, kur ji išvystų ir suvoktų, kas iš tiesų dedasi, tuomet matytume pasaulį kitaip. Mes turime galimybę nepalaikyti pasaulio, koks jis yra šiandien. Kuo daugiau mūsų pasiryš pasinaudoti šia galimybe, tuo daugiau žmonių prisijungs ir pasaulis ims keistis. 

   Skaityti komentarus