°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Vlad Freedom: Prekybos žmonėmis, pedofilijos ir satanizmo šalininkai atskleidžia save

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Vlad Freedom
   2023-07-13 09:00:00

   Pagrindinė žiniasklaida stengiasi diskredituoti filmą „Laisvės garsas“, kuris tapo kasos hitu JAV ir bilietų  pralenkė naująjį „Indiana Džounsą“.

   Jie mielai tylėtų, bet kai tapo akivaizdu, kad filmas taps informaciniu energetiniu pabudimo grūdeliu, veikiančiu kolektyvinę sąmonę, jiems buvo duota komanda „fas“. 

   Filmas atskleidžia prekybą vaikais, pedofiliją ir satanizmą. Prieš 3 metus išleidau vaizdo įrašą apie adrenochromą, prekybą vaikais ir satanizmą. Vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei dviejų milijonų peržiūrų ir buvo ištrintas, kaip ir penki (ar net daugiau) mano kanalai.

    Jie mielai blokuotų filmą „Laisvės garsas“ panašiu būdu, kaip sėkmingai darė pastaruosius penkerius metus (filmas buvo nufilmuotas ir paruoštas išleisti dar 2018 m.) Iš pradžių teisės į filmą priklausė „20th Century Fox“, tačiau 2019 metais „Disney“ įsigijo studiją, atsisakė išleisti filmą ir atiduoti teises į filmą. Ir tik 2023 metais kūrėjams pavyko išleisti filmą.

   Žinote, kam nepatinka filmai, atskleidžiantys prekybą vaikais, pedofiliją ir satanizmą? Prekeiviams žmonėmis, pedofilams ir satanistams“.

   Šaltinis

   Filmo treileris:

   Skaityti komentarus