°C
   2024 07 16 Antradienis

   5 būdai, kaip atsispirti centrinio banko skaitmeninei valiutai (CBDC)

   Nuotrauka: paytm.com nuotr.

   Autorius: Telegram kanalas LTU TheGreatAwakening
   2023-02-22 11:00:00

   CBDC daugelį totalitarinių reiškinių paverčia realiais. Jie leidžia vyriausybėms sekti ir kontroliuoti kiekvieną jūsų uždirbtą, sutaupytą ir išleistą centą. Tai yra galingas įrankis politikams konfiskuoti ir perskirstyti turtus, kaip jiems atrodo tinkama. CBDC leis centriniams bankams nustatyti itin neigiamas palūkanų normas, kurios iš tikrųjų yra tik santaupų mokesčio eufemizmas. Vyriausybės gali užprogramuoti CBDC galiojimo laiką, priversdamos žmones jas išleisti.

   CBDC įgalins klastingą socialinę inžineriją, leisdamos vyriausybėms bausti ir apdovanoti žmones. Be jokios abejonės, CBDC bus derinama su kažkokia socialinių kreditų sistema. Ar socialinėje žiniasklaidoje padarėte minties nusikaltimą? O gal per daug politiškai nekorektiškų straipsnių skaitote internete? Ar viršijote mėnesinį mėsos suvartojimą? Tada laukite finansinės bausmės. CBDC, be jokios abejonės, yra pavergimo įrankis. Tai daro milžinišką šuolį atgal žmogaus laisvės atžvilgiu. Deja, netrukus tai bus išleista į apyvartą visame pasaulyje.

   1 veiksmas: naudokite fizinį auksą ir sidabrą

   Vengti CBDC reiškia naudoti alternatyvias pinigų formas. Auksas turi unikalių savybių rinkinį, todėl jis tinkamas kaip pinigas.

   Auksas yra patvarus, dalomas, stabilus, patogus, retas ir, svarbiausia, „kiečiausias“ iš visų fizinių gėrybių. Kitaip tariant, auksą yra „sunku pagaminti“, palyginti su esamomis atsargomis, ir yra vienintelė fizinė prekė, kuri yra labiausiai atspari infliacijai. Būtent tai suteikia auksui piniginių savybių.

   2 veiksmas: pasiekite finansinį suverenumą naudodami Bitcoin

   CBDC ir bitcoin turi tam tikrų bendrų savybių, tačiau daug panašumų nėra. Realybė yra tokia, kad CBDC ir Bitcoin yra visiškai skirtingi pagrindiniais būdais. Norint naudoti CBDC, jums reikia vyriausybės leidimo ir palaiminimo, o bitcoin neturi leidimų. Vyriausybės gali (ir sukurs) sukurti tiek CBDC valiutos vienetų, kiek nori. Su bitkoinu niekas negali padaryti, kad išpūstų pasiūlą daugiau nei iš anksto nustatyta protokole. CBDC yra centralizuotas. Bitcoin yra decentralizuotas. Vyriausybės gali cenzūruoti sandorius ir įšaldyti bei konfiskuoti CBDC padalinius. Bitcoin yra atsparus cenzūrai. Jokie šalies įstatymai negali turėti įtakos protokolui.

   3 veiksmas: susitvarkykite lokaliai

   Susipažinkite su žmonėmis savo vietinėje bendruomenėje.
   Jei vengsite CBDC, daugelis viešųjų gėrybių taps neprieinamos. Tikriausiai negalėsite apsipirkti didžiosiose bet kokio tipo parduotuvėse, nes visos jos bus prijungtos prie CBDC sistemos. Turėsite tapti savarankiški ir pasikliauti vietine bendruomene, kad gautumėte tai, ko jums reikia.

   4 veiksmas: apkeiskite vertę už vertę

   Svarbiausia yra suprasti, kokią vertę galite suteikti kitiems vietos bendruomenės nariams ir kaip galite tai pakeisti į tai, ko norite.

   5 veiksmas: tapkite gamintoju

   Siekiant sumažinti mainų nepatogumus, idealu tapti savarankiškam kuo daugiau sričių. Tai apima atsargų kaupimą, žinių ir išgyvenimo įgūdžių įgijimą. Jei jau turite tai, ko jums reikia, arba galite gaminti patys, jūsų priklausomybė nuo išorinių aplinkybių sumažėja.

   InternationalMan

   Šaltinis

   Skaityti komentarus