°C
   2023 04 02 Sekmadienis

   SEB bankas nemokamai atidarys sąskaitą nuo karo veiksmų besitraukiantiems ukrainiečiams

   Nuotrauka: SEB nuotr.

   2022-03-01 11:00:00

   SEB bankas pasitraukusiems iš karo veiksmų zonos Ukrainos piliečiams sąskaitą SEB banke atidarys nemokamai, taip pat netaikys paslaugų plano „Sumanu“ mokesčio, sakoma pranešime.

   „Būdami finansų institucija galime prisidėti bei padėti paprasčiau, lengviau ir nemokamai teikdami savo paslaugas, todėl nuo karo veiksmų pasitraukusiems ukrainiečiams banko sąskaitą atidarysime nemokamai, taip pat netaikysime paslaugų plano „Sumanu“ mokesčio. Taip karo pabėgėliai galės naudotis svarbiausioms finansinėmis paslaugomis nemokamai“, – teigia SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

   Norėdami atsidaryti banko sąskaitą, Ukrainos piliečiai kviečiami registruotis vizitui į SEB banko skyrių internetu arba telefonu +370 5 268 2800 (I–V 8.00–20.00).

   SEB bankas taip pat primena, kad nuo šių metų vasario 24 d. į Ukrainą atliekami tarptautiniai pinigų pervedimai bet kokia valiuta SEB banko nėra apmokestinami. Visgi gavėjo bankas ar bankai tarpininkai gali pritaikyti savo mokesčius mokėtojui ir / arba gavėjui.

   Bankas atkreipia dėmesį, kad šio sprendimo techninis įgyvendinimas gali kiek užtrukti, tad, jei už atliktą mokėjimą buvo nurašyti mokesčiai, jie į kliento sąskaitą bus sugrąžinti artimiausiu metu.

   Jei įmanoma, bankas rekomenduoja pervedimus atlikti eurais – taip pinigai gavėjo sąskaitą turėtų pasiekti greičiau.

   Skaityti komentarus

   Fgj 2022 07 03 04:50

   O mus dulkinės dar didesniais mokesčiais

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   valdemaras 2022 30 05 10:41

   na šaunu. užkniso tie ukrainiečiai. ypač tie kurie karo nematę. tipo nuo lvovo

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai