°C
   2024 07 16 Antradienis

   Milana Gabrilavičiūtė: Tegul pagaliau užvaldo šviesa

   Nuotrauka: Asmeninio archyvo nuotr.

   2022-07-24 19:00:00

   Paauglė dainuoja apie naują pasaulio tvarką ir šviesos pergalę?! Taip, nesuklydote skaitydami. 14-metė Milana Gabrilavičiūtė tęsia savo muzikinę karjerą ir pristato dar vieną dainą „Tegul pagaliau užvaldo šviesa“. 

   Savo kūriniais Milana drąsiai ir aiškiai pasisako už tradicines vertybes, blaivų gyvenimo būdą, bekompromisį tikėjimą šviesos pergale esamo chaoso fone. 

   Naujausias kūrinys - himnas auštančiai šviesai. Klausant dėmesį prikausto nevaikiškas dainos tekstas, kuriame išsakyta tai, kas vyksta pasaulyje - „leftizmas daugeliui užtemdė protus ir jie pamiršo savo instinktus Dievo duotus“. Tačiau dainininkė klausytojams siunčia drąsos žinutę ir kviečia likti šviesoje bei nustoti bijoti nematomų priešų - „jie neegzistuoja“!

   Kviečiame klausyti kūrinio ir patiems jį įvertinti.
    

   minfo.lt primena: Milana savo kūriniu „Šeima - tikra vertybė“ reklamavo Didįjį Šeimos gynimo maršą 2021. Vingio parke susirinkusi daugiatūkstantinė maršo dalyvių minia šiltai sutiko dainininkę ir jos kūrinį. 

   Praėjusių metų pabaigoje M.Gabrilavičiūtė pristatė kitą savo dainą: „Maksimalistų klubas“. Šia daina mergina pristatė blaivų, sveiką gyvenimo būdą ir žmones, kurie jį pasirinkę - maksimalistus. 

   Kitus jaunosios atlikėjos kūrinius galite išgirsti jos youtube kanale. Užsiprenumeruokite ir nepraleiskite naujienų! 

   Jaunosios dainininkės puslapis feisbuke.

   Skaityti komentarus

   Oho! 2022 25 07 11:32

   Na kuri LT radijo stotis išdrįs patransliuoti?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Autistai esat 2022 01 08 05:02

   Paduskit jus naxui su savo ta propaganda, Mariau daune tu, paleisk savo ta dukra, nes uzduxins ja tuoj visa Lietuva, nors ir taip supisai jai gyvenima, nes tu nuopisa esi, paciulpk putinui pimpalosa ir pasprink orku sperma

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai