°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Aidas Gedvilas: Ministre, keliaukit į savo betono karalystę ir palikit Lietuvos plaučius ramybėje!

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aidas Gedvilas
   2022-08-06 13:00:00

   Kol vienas ministras Landsbergis griauna Lietuvos užsienio politiką, kiti šios linksmosios vyriausybės ministrai stengiasi neatsilikti. Dar nespėjo atslūgti pasipiktinimas dėl proteguojamų statybinių firmų suteikiant joms galimybę statyti ten, kur anksčiau buvo miestų žalieji plotai (tik STT dėka Prokuratūra pradėjo tyrimą), kai atėjo antra žinia, po kurios bet kuris save gerbiantis pareigūnas turėtų atsistatydinti. Ingridai Šimonytei tik priminsiu, kad pagal jos deklaruotą kokybės standartą, ministras jau turėjo būti atleistas iš pareigų...

   Net šią vyriausybę dažniausiai palaikantys žiniasklaidos kanalai neištvėrė ir paskutinį auditą, kuris buvo atliktas Lietuvos miškui, vadina šokiruojančiu ir skandalingu. Tai ką Lietuvos žmonės žinojo jau seniai, verslas baigia išpjauti miškus, žiniasklaida į pirmus puslapius įsidėjo šiandien. Juk nesigailima nei draustinių, nei nacionalinių parkų. 


   Plynų kirtimų dabar daugiau net nei gūdžiausiais tarybiniais laikais; važiuojant per Ignalinos ar Zarasų, dzūkijos ar šiaurės Lietuvos miškus plika akimi matyti, jog pjaunama be jokio saiko, atsodinimas labiau menamas nei tikras, ir viskas puiku, tik ministerijos ataskaitose.

   Dar daugiau. Miškuose šimtai naujų kirtaviečių. Einant mišku matosi tūkstančiais pažymėti pjovimui medžiai. Senas girias keičia "miško piktžolių" prižėlę jaunuolynai be tvarkos ir šeimininko. Aš pasakysiu paprastai: Gentvilas yra žalio naikintojas. Panašu, kad ministrui nesvarbu ar medis mieste, ar miške; jam tai tik lentos, popierius ir eurai. 


   P.S. Todėl visų Lietuvos medžių vardu sakau – UŽTEKS!

   Skaityti komentarus

   Artūras lūšis 2022 06 08 02:00

   Galvojate ,kad šitai vyriausybei kas nors rūpi

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai