°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   Algimantas Rusteika: Iš ciklo "Idėjos Lietuvai" Op.Nr.25

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Algimanto Rusteikos Facebook įrašas
   2021-02-22 09:00:00

   Prezidentą ir Seimą reikia rinkti, ir ministerius skirti iki gyvos galvos, kad titulai būtų paveldimi. Ir jų bobas (ar diedus, kas supras, kaip ten kas ką krutina?) būtinai skirti pavaduotojomis(-jais), kad būtų kas nusprendžia kaip viską nuspręsti.

   Pastatyti vyriausybinį ministerijų miestelį Havajuose su SPA, Seimu, Prezidentūra ir Konstituciniu teismu, aptverti spygliuota viela ir paleisti aukštą įtampą. Apsaugai tai pasamdyt kokią nors ruskių karinę firmą - tada tikrai nepabėgs. 


   Ten perkelti LRT ir Delfi, kad kas vakarą pumprickaitės kudakuotų ir makaraitytės juos visaip kalbintų, sadauskai ir valatkos seilėm taškytųsi. Suprantama savaime - uždaras TV kanalas, kur reportažai apie gerovę, lojalių gyventojų ir šiaip durnių entuziazmai.

   Uždaras internetas ir vyriausybinis feisbukas, kur privalomai, per elektroninę bankininkystę įdrauginami visi piliečiai pagal rinkiminius sąrašus. Ir po kiekvienu įrašu tūkstantiniai patiktukai. Vyriausybės ir Konstitucinio teismo žinios kiekvienam prie lovos kas vakarą - jie tikrai būtų laimingi.

   Kaip Lietuva lengviau atsikvėptų, o lėšų kiek sutaupytų! Prezidentūroje sprendimus priimtų dviejose užsienio ambasadose sukurta programėlė pagal iš šių ambasadų gaunamus SMS. Biudžeto net nereikėtų, kas mėnesį naudotų 1/12 praėjusių metų metinių išlaidų, nebūtų jokių naujų megaotkatinių vogimo projektų.

   Be vis naujų ministrų kvailumo departamentai ir klerkai, mintinai žinantys visus reikalus, sprendimus priimtų nuotoliniu būdu per valandą. Nereikėtų nuolat atsinaujinantiems Seimo idiotams po pusdienį įrodinėti daugybos lentelės.

   Ir tikrai nereikėtų brangiems Lietuvos žmonėms rypauti apie klastotas apklausas ir rinkimus be pasirinkimo. Iš sutaupytų lėšų padidintų pensijas ir pašalpas, kad revoliucijų nebūtų. Mūsų ir jūsų gerovė dar labiau priartėtų.

   Skaityti komentarus