°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Algimantas Rusteika: Taip gyventi neverta

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Algimantas Rusteika, Kauno forumas
   2021-04-30 22:00:00

   Skaidriomis krokodilo ašaromis plūstantys vargšų skandinavų bankai Lietuvoje labai skaidriai plauna vargšų rusų oligarchų smirdančius pinigus. Ir dar skaidriau, įvairiausiais būdais pelnus išsiveža į metropoliją.

   Lietuva – Labai Didelių Pelnų Šalis. Smulkaus verslo ir viduriniosios klasės naikinimo pradininkai – Maxima renčia prekybcentrius kaip grybus ir per krizes didina apyvartas. Išsislapstę Maltos ir Kipro holdinguose įvairiausiais tarpusavyje susijusių firmų manipuliavimais pelnus išsiveža ten, kur mokesčių mažiau. Maxima, žinokit, labai už skaidrumą!

   Kas tik prabyla apie šių „vargšelių” apyvartų, kurių neišeina lengvai paslėpti, apmokestinimą – iškart susilaukia etatinių tėvynės mylėtojų, storų „apžvalgininkų” ir sočiai išlaikomų „ekspertų” baisaus klyksmo. Tų, kurie visom keturiom už mažutėlių opeliukų apmokestinimą, „independensų” plėšikavimą, ES lėšų įsisavinimo schemas ir smulkaus bei vidutinio verslo galutinį sunaikinimą oligopolijų džiaugsmui.

   Ranka ranką plauna. Oligopolijos, kai reikia, padovanoja rinkėjams alaus ir pigiausių skalbimo miltelių. Valdžia žiūri ką jie išdarinėja ir nemato ko nereikia, kaip lobsta per krizes. Dėl viruso uždaro mažiukus, kur niekas neateina, gaudo po mišką bėgiojančias vienišas merginas be kaukių, o prisigrūdusias prekybos daržines palieka.

   Mūsų Maršo autobusiukai sustodavo Maximos aikštelėse. Žmonės ateidavo, dalinom reklaminę medžiagą, galiausiai ir apsipirkti nueidavom. Budri lojalaus skundiko akis tai pastebėjo. Ir laisvoje Lietuvoje, o ne kokioje Baltarusijoje, atėjo iš aukštybių baubimas – NEGALIMA!

   Esam įspėti iš centrinės maksimiečių būstinės, kad jei bet kas su Maršo atributika sustos prie bet kurios Maximos visoje Lietuvoje ir prieis bent vienas žmogus paimti laikraštėlio – bus kviečiama policija. Va taip, atėjo laikas vėl valdžiai atidirbti, būti tokiems, kaip reikia.

   Tai ir tegu atidirbinėja, ir tegu apsidirbinėja. O mes prie Maximų nebevažiuosim, nebepirksim ir kitus raginam taip daryti. Tegu džiaugiasi savo milijonais, išsivežtais į užsienius, kur mokesčių nereikia valstybei mokėti.

   O mes tęsime akciją NORFOS aikštelėse. Tai lietuviško kapitalo įmonė, atsisakanti reklamos visuose tuose sistemos pinigais penimuose portaluose ir televizijose. Padarom tetai Maximai ate ate, vaikučiai! TAIP GYVENTI NEVERTA!

   Skaityti komentarus

   NorfaJEGA 2021 30 04 10:23

   Beabejones. Iskart reikejoo taip daryti, maximos senai nepalaikom, ir stengiames viska pirkti is mazesniu parsuotuviu arba ukininku.. O Norfoje ir skaniausia mesike, bent jau salia musu. Visada sviezia!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Sėkmė 2021 01 05 12:17

   Sutinkame prekintis Norfoje. Jeigu solidarizuotis tai solidarizuotis. Kaip Amerikoje boikotavo Coca Colos monstrus tai jie greitai pakeitė plokštelę. Pirkėjai yra pagrindinė jėga , reikia pradėti naudotis ja.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   EGIDIJUS 2021 01 05 04:39

   Pritariu išsakytai nuomonei. Laikas Maximos vadovas suprasti iš ko milijonus susikrovė. Tik bėda, visur patogiausias, geriausios vietos miestų centruose užkariautos šios įmonės pastatais. Bet prisidėdamas prie organizatorių, eisiu dažniau į turgelis. Gėda Maximai.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai