°C
   2020 01 23 Ketvirtadienis

   Andrius Tapinas: „Dar 40 metų opozicijoj sėdėsit“

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Andriaus Tapino Facebook įrašas
   2019-06-28 21:00:00

   Kad jau grįžau, tai pradėkim. Šiandien nuo ryto rašo sutrikę, pasimetę ir įsižeidę Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) nariai: ir anonimiškai, ir savo vardais.

   Pasirodo, mūsų jauną demokratiją TS-LKD lyderiai traktuoja gan įdomiai, nes šventė būna tik tada, kai visi išsirikiavę ir lygiuoja į vieną pusę, o jeigu išdrįsta išsakyti kitą nuomonę ar paremti kitą kandidatą (kurį, beje, iškėlė 28 partijos skyriai), tada pareina skundas į Priežiūros komitetą.

   Nes partijos štabas, matyt, pasisėmęs patirties iš Orvelo "1984" seka kiekvieną žingsnį ir jeigu nors milimetru nukrypstama nuo partinės linijos, yra skundžiama Organams.

   Ir teisingai. Aš, pavyzdžiui, tokį konservatorių iš Kaišiadorių Aistį Stalaučinską apskritai atsivežčiau ir viešai nuplakčiau. Arba dar geriau kaip senais laikais į kalades įkiščiau prie partijos būstinės ir tada lojalūs konservatoriai galėtų mėtyti į jį pomidorus.

   Nes įsivaizduojat, kad šitas svolačius padarė - jis "Laikykitės ten" apklausoje Facebooke balsavo ne už Šimonytę, o už Nausėdą!

   Ta prasme, ta prasme, TS-LKD turi žmonių, kurie eina per Facebooko apklausas, Karlai, Facebooko apklausas ir tikrina kiekvieną balsavusį. Toks, sakyčiau, TS-KGB gal labiau.

   Vilija Aleknaitė-Abramikienė privačiai kažką ne taip parašė - siūlyčiau konfiskuoti turtą ir į jos butą įkeldinti lojaliai mąstančius konservatorius. Ir apskundė anonimas - sveiki, 1937-ieji.

   Andrius Vyšniauskas, ar jums ten tikrai su galva visiems gerai partijoj? Ar perkaitot?

   OK, aš suprantu Dagio atvejį, seniai brendo, takoskyra etc., bet jūs dabar pradėjot saviškius dėl paspausto Facebooke laiko persekioti? Kas toliau - skundai, jeigu partiečiai nesudalyvaus neapykantos penkiaminutėje?

   Juk su tokiais skundais jūs esat blogesni už Karbauskį, ten tai vienas tijūnas su botagu, o čia jūs visa Teisybminės struktūrą kuriat. Jaunosios demokratijos sargai.

   Gabrielius Landsbergis, aš aišku ne specialistas, bet gal visai gerai būtų viešai išstoti ir atsiprašyti savo partiečių už tokį nepasitikėjimą ir minčių policiją, ir kuo greičiau, nes dar 40 metų opozicijoj sėdėsit.

   Skaityti komentarus