°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Antanina Strumilienė: Seimo Raskevičius netveria džiaugsmu - savo parašu Dulkys patvirtino lyties keitimo tvarką

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Antanina Strumilienė
   2022-08-06 17:00:00

   Visas šias "paslaugas" apmokės Privalomojo sveikatos draudimo fondas.
   Rūpestingas personalas pasitiks žmones, norinčius pasikeisti lytį. Jau išleistas įsakymas. Padėtas Dulkio parašas ir viskas.

   Kaip viskas paprasta, kai tenkinami savi interesai ir kai vaivorykštinės "narkotikų" partijos interesai iškeliami aukščiau už valstybės.
   Kitose šalyse už savų interesų iškėlimą aukščiau už valstybės ministrai iš postų skrenda kaip žiedlapiai per sausrą. Bet tik ne Lietuvoje.
   Londone uždaryta transgenderizmo ligoninė, kur lyties keitimui skirtais medikamentais buvo žalojami vaikai.   Lietuvoje tai patvirtinta įsakymu ir pristatoma kaip "didžiulė pergalė medicinos srityje", kaip "progresas".

   Visi kiti žmonės, kur kas rimčiau sergantys, laukiantys ilgose eilėse pas gydytojus, norintys ir ieškantys galimybių pasveikti - lauks ir už tyrimus mokės savais pinigais. Va taip va. Belieka įteisinti narkotikus, prostituciją ir partnerystę - ir valdančiųjų programa bus įgyvendinta pilnai.

   Apie kainų mažinimą, pagalbą žmogui ir ekonomikos kėlimą - nė mur mur. Lietuvoje reiktų tokių institucijų ir tokios sistemos, kad blogą politiką ji akimirksniu išpirtų lauk.


   Nes valdžios "asai" juk - "nėra svarbūs", nėra "aukštesni už kitus", jie nėra tie, kurie "žino geriau". Bet jie susimontavę tokią sistemą, kuri neleidžia jų kontroliuoti, bet leidžia vogti. Jie ir ateina tyčiotis ir vogti. Nuo pirmo iš mokesčio mokėtojų kišenės įkritusio euro. Tauta prarado šalies kontrolę.
   Ją pasiėmė partijos ir oligarchija.
   Revoliucija bus numesta mūsų vaikams, anūkams, kurie "grąžins valstybės skolas ir net nepyks."
   "Stambus verslas siurbia pinigus iš sistemos, o smulkusis grąžina skolas, - sako Jurga, - todėl ŠA - nė žodžio apie ekonomiką.
   Per gyvenimą žmogus 20 kartų eina balsuoti. Ir tiek pat kartų tikisi, kad gyventi bus geriau."


   O po to - pažadai sušimašinami, suingridinami, sučmilinami, adaptuojami prie šalies korupcijos ir vagystės standartų, į ateitį žiūrima per vaivorykštinę karjerą, o į veidrodį žvelgiama jau neatpažįstant savęs. Prasideda valdžios proto agonija. Jie pradeda elgtis ciniškai, šlykščiai. Kaip kokia Jadzė prie konteinerio, kaip girta šimpanzė, nusilakusi iki žemės graibymo, kaip narkomanas, negavęs "dozės".

   Ir nesustoja, kol nelieka paskutinio valdžios lašo, kol jie nesumala visko į šipulius.

   Jie apsvaigsta nuo savo galių ir valdžios, o valdžia muša į galvą labiau nei alkoholis. Šie valdantieji - gaujos valdžia. Jie surūšiavo Lietuvos žmones, uždraudė net dainininkams dainuoti ten, kur jie nori, iš žmonių atėmė visas teises ir laisves.


   Ten, kur demonstruojama galia ir jėga, protas baigiasi.
   Tai, ką daro jie, nėra vadovavimas valstybei. Tai - išsigimimas, parsidavimas, žemiausias amatas, dvasios negalia.
   Kitaminčius jie gasdina, baudžia, aptveria tvorom, tyčiojasi.

   Teisėtvarka valdančiųjų veiksmuose niekur pažeidimų neįžvelgia. Tai kas, kad vietoje trispalvės prie Armonaitės ministerijos plevėsuoja vaivorykštės vėliava, tai kas, kad su ministerijos pastatu ji elgiasi kaip su nuosavu nekilnojamuoju turtu, o su valstybės atributais - kaip su savo nosine.

   Juk aplink - savi. Tai kas, kad gyvenimo malonumų Morgana Danielė Kanadoje atsimatuoja tiek, kiek nori. Už mokesčių mokėtojų pinigus. Jai DZIN.
   Nepatogios nuomonės užčiaupiamos. Laisvam žodžiui cenzūra - milžiniška. Visuomenė kontroliuojama radikaliai.

   Niekas neturi galimybių kontroliuoti jų vojažų po užsienius, jų išlaidavimo ir viešųjų pinigų taškymo.

   !-5-!

   Nors jų turistinės kelionės po svetimus kraštus neturi jokio ryšio nei su Lietuvos ekonomika, nei su inovacijomis, nei su kainų mažinimu ar karu Ukrainoje.
   Tauta piktinasi, internetas lūžta, o jų "blondinių" fantazija - beribė.

   Tik niekas tam pasipriešinti negali. Žmones jų "inovacijos" ir priimami įstatymai verčia ne tik pakelti antakius, kraipyti galvą, gūžčioti pečiais, bet ir sukioti pirštą prie smilkinio.

   Jų kompetencija "stulbinanti", o beprotybė - beribė, ir tai yra toks dalykas, kuris nepraeina.
   Nes protas turi tik vienaskaitą ir tikslias ribas, o beprotybių - tūkstančiai ir visos - beribės.

   Skaityti komentarus

   Artūras lūšis 2022 06 08 07:29

   Tiesiai į dešimtuką

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai