°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   Antanina Strumilienė: Žmonės socialiniuose tinkluose sunerimę

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Antanina Strumilienė
   2022-05-25 21:00:00

   „Paviešintas LRT tyrimas: "Lietuvos "penktoji kolona: Rusijos propagandą platina šeimos gynėjai, sektos ir knygų apie Staliną leidėjai".

   Kažkodėl tokia išvada padaryta partnerystės Įstatymo pateikimo išvakarėse, artėjant lemtingajam balsavimui Seime ketvirtadienį. Visi kas prieš partnerystę - Rusijos draugai, sektantai, valstybės priešai.

   LRT "tyrimas" kliedi apie tai, kad yra šimtas grupių socialiniuose tinkluose, kažkokios sektos, kurios Lietuvoje kuria savo gyvenvietes.

   Žurnalistė taip rašo. Net "valstybės priešų", "antivalstybinių veikėjų" pavardes skelbia. LRT sunerimusi: daugėja "šunaujos" ir "vatnikų".

   O Dita klausia: "Įdomu, kas ir kiek sumokėjo už tokį "tiranišką" darbą LRT "tyrėjams"?
   Kad visus susekė, surūšiavo, gražiai apipavidalino ir paruošė "etapui" už grotų. Ar bent įsivaizduojate, kokie yra sekimo ir cenzūros mąstai laisvoje, demokratinėje Lietuvoje? Man tai visa ši "tyrėjų" komanda panaši į sektą: Indrė Makaraitytė, Jurgita Čeponytė, Rūta Juknevičiūtė, Mindaugas Aušra, LRT tyrimų skyrius, LRT.lt, DebunkEU.org.

   Juos reiktų izoliuoti, kad neužkrėstų sveikų žmonių."

   "LRT laikas keisti pavadinimą, jie oficialiai turėtų deklaruoti kitą veiklą."

   "Kas jiems suteikė teisę Lietuvos žmonių gyvenimą versti pragaru?"

   "Šeštoji kolona" - tai LRT", - rašo žmonės.

   "Dugnas pramuštas".

   "Kokiu tikslu gaminami tokie "tyrimai"?

   LRT - begėdiška "juoda", galinga, puikiai finansuojama propagandos mašina. Galingas ginklas.

   Tik Jūs to nesuvokiate. Bet tik to LRT ir siekia. Esmė ne tame, kad kaltinimus jie įrodytų, o tame, kad kuo plačiau paskleistų žinią apie "kaltinimus”.

   "Tyrėjai" bando įtikinti, kad tai "labai baisu". Ir abejoti tuo niekam neleidžia. Jie sistemingai kala vieną ir ta pačią "tiesą". "Tyrimus", "apkausų rezultatus". Tai senas spec. propagandos metodas, turintis gilias šaknis. LRT "tyrėjai" dirba taip pačiais metodais, kokiais KGB ir sovietiniai propagandistai dirbo prieš gilius dešimtmečius.

   Iš bėdų ir nelaimių Jus išgebės šeima, artimieji, draugai, bet tikrai ne "galvos" iš ekranų, o tikras naujienas sužinosite tikrai ne iš parsidavusių "tyrėjų" straipsnių.

   Nuotraukose: LRT tyrėja Makaraitytė atlieka eilinę užduotį. Ji - su LGBT komanda. Propagandos mašina jau užkurta, kameros įjungtos, mikrofonai paruošti, belieka sulaukti komanda FAS. O ta komanda laukia - ketvirtadienį.

   (Nuomonė)

   Skaityti komentarus

   afla 2022 26 05 11:12

   Reikia ,kad LRT praneštų putinui apie palaikančius jį Lietuvoje, kad jį palaiko normalios šeimos, kurie suinteresuoti Lietuvos gyventojų natūraliu augimu. Manau , kad po tokios žinios jį ištiktų mažiausiai insultas ir galu gale būtų padėtas taškas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai