°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   Ar šiai dieniai mes neturime didesnių problemų?

   Nuotrauka: Gustuko picerijos Facebook iliustracija

   Autorius: Gustuko picerijos Facebook įrašas
   2022-08-11 11:00:00

   Didžioji dalis visuomenės suprato kokie bizniukai sukasi su elektros liberalizavimo perliukais.

   Ministrei su pasididžiavimu patvirtinus, jog mūsų vaikų maitinimas už 2 eurus yra norma.

   Didžiajai daliai ministrų vis dar atostogaujant ir visiškai ignoruojant susidariusias situacijas.

   Visuomenėje vis didėjantis nepasitenkinimas ir pyktis esama situacija sistemai nepaliko nieko kito, kaip tik greitas temos pakeitimas.

   Tam puikiai tiko su sistema visiškai nedraugaujanti žinoma mūsų šalies šokių ant ledo pora. Šuniukams buvo duota komanda. Kaip visi pastebėjote kursas sėkmingai pakeistas. Visos temos dabar apie tai kaip iš sistemai nepalankių žmonių atimti pilietybę ir toliau sistemingai gąsdinti, priešinti, bauginti... O sistema gavo dar vieną savaitę ramybės.

   Gyvename kažkokios psichozės laikotarpiu, kur nieko dėl savo šalies nepadarę politiniai lavonai sprendžia kas ką gali veikti, kas ko nusipelnė, kas myli savo šalį, o kas yra jos išdavikai. Taip mums toliau diegiamos pilietinio paklusnumo pamokos.

   Apdovanojimai skiriami už praeities nuopelnus. Kaip niekas negali iš žmogaus atimti jo teisėtai ir garbingai pasiektų laimėjimų, taip niekas negali atimti ir už juos gautų apdovanojimų. Ši šokių ant ledo pora - mūsų šalies patriotai, juos ilgą laiką bandė prisikalbinti didesnės ir turtingesnės valstybės, bet jie pasirinko daug sunkesnį ir išdidesnį kelią.

   Ar šiai dieniai mes neturime didesnių problemų?

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   jola 2022 11 08 02:02

   Tikrai negali atimti.Kaip ir tikros meilės.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Ropkyzas 2022 11 08 11:48

   Didžioji dalis visuomenės suprato kokie bizniukai sukasi su elektros liberalizavimo perliukais. Ir kur randasi Lietuvos liaudis? Kodel dar ne gatveje, prie seimo.Kodel dar nebojkuotuoja.Kodel leidzia sau ant galvu sikti. Kodel???

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai