°C
   2021 11 27 Šeštadienis

   Arminas Mockevičius: Kas vyksta Lietuvoje?

   Nuotrauka: Nuotrauka: am.lrv.lt

   Autorius: Armino Mockevičiaus Facebook įrašas
   2021-11-24 13:00:00

   Didelė dalis Lietuvos gyventojų yra šoke ir nesupranta, kas vyksta su valstybe - yra pasipiktinę ir iš tiesų yra ko piktintis. Visgi ne dėl visų dalykų verta piktintis.

   Pavyzdžiui, Gabrielius Landsbergis, Laisvės partija ir Liberalai sakė, kad atšauks visus alkoholio draudimus - tas ir vyksta, jie taip pat sakė, kad įteisins partnerystę - tas irgi vyksta. Dešinieji visada daro viską, kad sugriauti veikiančias valstybės institucijas, kurios kontroliuoja verslą, nes juk jų rėmėjams ir rinkėjams nenaudingi tokie skandalai kaip Grigeo ar pan. Todėl piktintis nėra ko, galima pykti nebent ant savęs, tiems kurie nėjo į rinkimus, tiems kurie nesugebėjo paminti savo ambicijų ir susitarti (kalbu apie visas mažas partijas su mažais lyderiais, kurie žinodami, kad vienintelis kelias eiti kartu sugebėjo susipykti ir išbarstė rinkėjų balsus). Kita vertus, ne viskas yra blogai - pvz., aš pritariau griežtesniems gyvūnų gerovės sprendimams, taip pat pritariu ir draudimui auginti kailinius žvėrelius.


   Visgi Tauta turi teisė pykti ir pykti dėl to, kad buvo apgauti, žmonės, kurie buvo pasipiktinę pandeminiais draudimais balsavo už TS-LKD, Laisvės partiją, Liberalus, nes mažiausiai ko tikėjosi - tai dabartinių represinių priemonių. Buvo kritikuojamos karantininės priemonės, kurios palyginus su dabartiniu teroru atrodo kaip hipių festivalis. Tie žmonės jaučiasi apgauti ir tai nėra sąžininga prieš tuos žmones. Aš drąsiai galiu pavadinti visus valdančiuosius, kurių balsais buvo įteisintas mokamas privalomas testavimas arba skiepijimas melagiais, nes jei būtų kitaip prieš rinkimus reikėjo savo kolegas, kurie kritikavo suvaržymus sustabdyti arba eiti kandidatuoti su kita partija.   Šiuo metu stebint Seimo, Vyriausybės darbotvarkę kyla pyktis ir nepasitenkinimas, pvz. kai valdžia nori grąžinti alkoholio reklamas vaikams (kodėl sakau vaikams? Nes vaikai praleidžia daug laiko prie įvairių įrenginių internete). Kyla pyktis, kai griaunamos valstybinės institucijos, kai grįžta laikai, kai politikai parodo savo vietą teisininkams, neužilgo grįš laikai, kai prokurorai negalės pradėti tyrimo prieš tam tikras įmones ir asmenius. Dar baisiau yra tai, kad yra taikomasi į vaikus. Sprendimai dėl alkoholio aiškiai parodo, kad šiai vyriausybei sveikata visiškai nerūpi, o norėjimas suskiepyti vaikus nuo jiems nepavojingos ligos tik rodo visišką valdančiųjų nejautrumą. Džiugu, kad prezidentas turi kitą nuomonę. Tik ar jam užteks įrankių sustabdyti arba bent pristabdyti visišką Lietuvos valstybės pertvarkymą?   Ir visgi dabar pradedu suprasti, kad praeitoje kadencijoje kai kam Lietuva labai nepatiko, o nepatiko tiems, kurie pripratę gyventi tamsoje, kaip šliužai, kuriems nepatinka saulė, taip ir jiems nepatinka nei skaidrumas, nei blaivi, pilietiška visuomenė. Jiems reikia tik vergų, kurie nulenkę galvas vykdys jų nurodymus. Gaila, bet visada tie vergai nukenčia pirmieji. Ir dabar tamsa nori pasiglemžti šviesą. Gera žinia yra ta, kad kol šviečia bent vienas žiburėlis tamsa negali įsigalėti.

   Tai yra pranešimas, už kurio turinį minfo.lt neatsako.

   Skaityti komentarus