°C
   2022 08 13 Šeštadienis

   Arnas Ilgauskas: Du klausimai valstybės saugumo departamentui

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Arno Ilgausko Facebook įrašas
   2021-09-15 09:00:00

   Šiandien mes turime akivaizdų faktą – visuomenė ypač greitai ir sėkmingai buvo padalinta į dvi dalis.

   Dalis visuomenės, dar pavasarį, dėl priverstinio mokinių ir mokytojų testavimo ir kitokio terorizavimo, pradėjo burtis ir kurti alternatyvą valstybinei švietimo sistemai – vaikus mokė neoficialiose grupėse (klasėse) tėvų atskirai samdomi tie patys valstybinių mokyklų mokytojai.

   Verslai taip pat skilę į dvi dalis: viena linkusi aptarnauti vieną visuomenės pusę, o kita – kitą. Vieni kitus laiko ideologiniais priešais.

   Pusė visuomenės buriasi į naujas vartotojų grupes, kuria alternatyvias prekių ir paslaugų rinkas, skelbia boikotus verslo tinklams. Šiose grupėse dalijasi ne tik prekėmis bei paslaugomis, bet ir kuria alternatyvia darbo rinką, švietimo, socialinės apsaugos sistemas ir t.t.

   Pusė visuomenės jungiasi į sąjūdžius, eina į gatves, protestuoja, be jokios galimybės nei dabar, nei ateityje susikalbėti ir susitaikyti su kita puse.   Visa tai vyksta būtent valdžios sprendimu ir veiksmais „teisėtai“ suskirsčius visuomenę į dvi dalis.

   Visą šį procesą pavadinčiau – alternatyvios valstybės kūrimu. Ir kas galėtų paneigti, kad baigus susikurti (susistruktūrizuoti) alternatyvios visuomenės egzistavimui būtiniems ryšiams ir pagrindams, bus apie tai, kaip de facto paskelbta viešai, o vėliau pabandyta tai padaryti ir de jure, apibrėžiant tam tikrą teritorijos dalį.

   O DABAR DU KLAUSIMI VALSTYBĖS SAUGUMO DEPARTAMENTUI:

   1. Ar valstybės saugumo departamentas nemato akivaizdžios valdžioje esančių asmenų keliamos grėsmės Lietuvos valstybei ?

   Neatsižvelgiant į 1 klausimo atsakymą:

   2. Kam dirba Valstybės saugumo departamentas??

   Skaityti komentarus

   Stase 2021 15 09 11:12

   Tikrai ne Lietuvai .Visos blogybes ir nusikaltimai is tenai....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai