°C
   2022 12 04 Sekmadienis

   Arvydas Daunys: Norite kosmosą pamatyti neišvykę iš Žemės?

   Nuotrauka: ESA nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Arvydas Daunys
   2022-09-30 13:00:00

   Norite kosmosą pamatyti neišvykę iš Žemės? Tai skaitykite, ką kosmonautai rašo:

   "Integruotas kultūrinis ugdymas, lygias teises užtvirtinanti teisinė bazė, regionų atskirties mažinimas – tokios strateginės ambicijos ateities Lietuvai skambėjo iš kultūros ir žmogaus teisių organizacijų atstovų Lietuvos pažangos strategijos „Lietuva 2050“ ambicijų kūrimo dirbtuvių metu. Dalyviai sutarė, kad valstybės pažangos pagrindu turėtų tapti per visas sritis užtikrinama socialinė lygybė bei sąmoningo, kritiško ir kūrybiškai mąstančio žmogus ugdymas per nuolat tobulinamą švietimo sistemą."

   Nutobulintą iki tiek, kad trečdalis abiturientų neišlaiko matematikos egzamino. Bet iki 2050-ųjų dar yra kur tobulint. Bet...

   Tai va, veltui mes keikiame "kosmonautus", kad jie blogai dirba šiandien - jie susirūpinę ir stengiasi dėl mūsų rytdienos.

   Kas tos elektros, dujų ar kuro kainos, lyginant su tuo, kad po 28 metų mes gyvensime absoliučios lygybės, dvasinio pakilimo, puikiai išsilavinusių ir kūrybiškai mąstančių žmonių (kaip kosmonautai), pasaulyje?

   Kas tą įgyvendins?

   "Pateikti projektą Seimui numatoma iki 2023 m. kovo 10 d. Strategiją „Lietuva 2050“ rengia Vyriausybės kanceliarija, bendradarbiaudama su Seimo Ateities komitetu, STRATA ir Vilniaus universitetu."

   Tai va, po 28 metų žinosite kam dėkoti už savo puikų ir neprilygstamą gyvenimą.

   Tegyvuoja kosmonautai iš "Laisvės partijos", kurie dirba nenuleisdami rankų dieną naktį, kurdami projektą po projekto, siekdami pilnai įsisavinti europinių fondų lėšas, skirtas inovacijoms ir kūrybiškumui skatinti.

   Nuotraukoje - kosmoso šiukšlės aplink mūsų Žemę, kitų kosmonautų darbo produktas

   ESA nuotrauka

   Skaityti komentarus