°C
   2020 08 14 Penktadienis

   Arvydas Juozaitis: Vergai - esame? Ir būsime...

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Arvydo Juozaičio Facebook įrašas
   2019-11-30 21:00:00

   Nors šiuo metu yra bent vienas būdas įrodyti, kad nenorime būti - greitai ir ryžtingai pasielgti.

   ŠVIETIMĄ REIKIA GRĄŽINTI VALSTYBEI - taip padarė SUOMIJA 1972 metais. Ir po to tapo geriausio mokymo-ugdymo valstybe pasaulyje. Anuomet Suomija uždraudė priveligijuotas privačias mokyklas, o jau tuo labiau neįsivaizdavo nesąmonės - finansuoti privatininkus iš visų žmonių (biudžeto) pinigų. Mes be SUOMIJOS pavyzdžio - kas? Vergai. Ir bailiai. Visai išdraskantys Tėvynę. Nors, sako, vyksta sveiki pokyčiai - ministras Algirdas Monkevičius pagaliau ryžtasi žingsniui, kurio nepajėgė žengti 2002 metais - pašalinti finansavimą privačiam švietimo verslui. Absurdas - "krepšeliai" privačiomos mokykloms. Ir šiai istorijai jau tiek metų! Landsbergiai sėkmingiausiai pasinaudojo šia landa. Ir iš valstybės susikrovė turtus. Verslas švietime, verslas politikoje. Gąsdinant Lietuvą galai žino kuo, šmeižiant visus ir visa - ir ramiai sukti versliuką. Ir valdiškas žemes gaunant už kelis skatikus. Partijos lyderio šeimoje. O - viskas puiku. Nes TS/LK lyderis ramiausiai gali teigti (kad ir TV laidoje): deklaravau interesų konfliktą... Ir kas? Ir viskas? Žinoma, kad viskas - TEISĖSAUGA TYLI ir, regis, tylės. Nes partija - bene lyderė reitinguose. O jeigu ir nebūtų lyderė? - nieko baisaus, jos pusėje stoja LRT ir 8/10 žurnalistų, tinklalapininkų ir rėksmingosios publikos.   Gyvename piktų vergų apsuptyje, ir patys tampame vergais.

   Dievuliau, lietuviai, kas pasidarė? Kas mums pasidarė? Užuot suvaldę akiplėšas Seime - lauk lekiame iš Tėvynės. Ir išrenkame Seimą, kurį čia pat imame vadinti "vagių landyne". Reiškia, leidžiame, norime, kad ten būtų vagių landynė ir lovys. Maironis kape vartosi.

   PRANEŠIMAS IŠ VIEŠUMOS

   Lietuvos vyriausybė svarsto galimybę sumažinti valstybines subsidijas privačioms mokykloms... kurių pelningiausios priklauso konservatorių partijos lyderio žmonai Austėjai Landsbergienei. Verslas privataus švietimo srityje neša didžiules pajamas. Ši sėkmės istorija pagaliau ėmė stebinti ir Lietuvos švietimo ministrą. Sujudo... O juk buvo seniai aišku, ką sakė ir buvusi ministrė: „Aš nesigilinau į skaičius, bet jie yra įspūdingi“, - atsakydama į klausimą apie Austėjos Landsbergienės įmonių pelningumą teigė Lietuvos mokslo ir švietimo ministrė Jurgita Petrauskienė. Šeima uždirbo, užsidirba ir neplanuoja sustoti. Savo investiciniams projektams politikoje Gabrielus Landsbergis ima... skolinasi... iš... Bet ir pats duoda... Žodžiu, kipšas sprandą nusisuks, kol aiškinsis. O šiaip aišku kaip dieną, ir viskas paprasta - reikia ryžytingai tą Gordijaus mazgą kirsti, nes neišpainiosi. 

   Išvadas turime daryti visi, ir ne Veidaknygės puslapiuose.

   Skaityti komentarus

   Alvydas 2019 01 12 04:56

   Kodėl tiek metų miegame. Kodėl privačioje kavinėje, kirpykloje, servise nesumoka už paslaugas valstybė ?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vilija 2019 01 12 08:08

   Kai V. Lansbergis skelbė nepriklausomybę, buvo išrinktas seimo pirmininku, norėjosi rėkti, ką jūs darot, žmonės. Bėda ta, kad žmonės negirdi, nes kiekvienas turi savas bėdas.Taip ir gyvenam iki šiol, o bėdų vis daugėja.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vygintas 2019 02 12 11:55

   ,,,,,,,,,,,,,,,, už Grotų landsbergių klaną - su turto konfiskavimu.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Andryla 2019 06 12 08:51

   Visiskas nebaudziamumas... va kas yra blogiausia. Paveldek zymia pavarde, paveldek vogtus turtus, paveldek partija su visais zmonem, paprasyk Gzybovskaja kad ordinu apdovanotu gen.prokurora kad niekur nesikistu ir tu ...pasakoj....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   julkar57 2019 07 12 01:13

   Jai butu nuostolinga ju veikla, ot butu ok. DDD

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rimantas 2019 07 12 04:57

   Zmones privalo sukilti kol galutinai ne degradavo ir netapo gailescio nevertais vergais.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   zmogelis 2019 10 12 02:10

   Nebūsim vergais jai per 30 metu nerinksim tu Seimo nariu tiek daugumoje tiek opozicijose kas buvo ir nesijungseme bet deja sistema neleis ir partiniai kausis ir žiniasklaida klaidins ir jus jungsites tai kam tada balsuoti kogero teks gadinti biulietenius arba balsuoti uz mažiau prisivogusius dar kitas dalykas vatnikai ?! Vistiek tas bus ;

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Jonas Daujotas 2020 09 02 12:40

   Su visa pagarba mokslui , taciau persasi mintis , kad cia kazkas kontraversisko . Raso : kurio 2002 m nepajege zengti , tuo paciu zinoma , kad 2001-2003 m A.Juozaitis esti A.Brazausko patarejas svietimo ir kulturos klausimais . Ka Lietuvos komunistai , persikrikstije i kizinomavadinimus , bet tebeesantys komunistais , padare gero , per nemaza savo valdymo laika , is vis saliai . Gal susimastykim , o ne tik plepekim ar rasykim , kad rasyti . Istartas ar parasytas zodis turetu tapti istatymu zodzio autoriui .

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   ARUNAS 2020 09 02 01:36

   KARMA

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai