°C
   2021 07 25 Sekmadienis

   Arvydas Juozaitis: Visi degam

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Arvydo Juozaičio Facebook įrašas
   2021-06-14 21:00:00

   LIETUVOS VALDŽIOS ATSTOVAMS
   Mokytojo laiškas, išplatintas internetu
   Petras Šidagis
   11.06.2021

   Neseniai teko klausytis LRT laidų iš Aktualijų studijos apie partnerystę. Pasisakė ir teisėjų. Man pasidarė labai gėda - iki kokio lygio nusivažiavo mūsų visuomeninė LRT ir kai kurie Lietuvos teisėjai, politikai ir žiniasklaida, kurie leidžia sau tokius nieko vertus pokalbius viešai. Apgailėtina buvo klausyti kai buvo kalbama apie partnerystėje kaip šeimoje gyvenančių žmonių orumą.

   Pirmiausia partnerystė, kurioje nėra Santuokos, visiškai neįpareigoja vienas kito sugyventinių ir todėl yra neatsakingas žmonių žingsnis, pasiduodantis vien aistrų tenkinimui, nemąstant apie šių santykių perspektyvą. Todėl čia dažniausiai nukenčia moteris. Iš tikrųjų partnerystė, norima ar nenorima, eina ne proto vedamu keliu ir todėl neišvengiamai toliau atveda į homoseksualizmo įteisinimą. Čia vienos lyties poros tenkina savo lytines aistras iškreiptu būdu, pasakysiu tiesiai - kai savo lytinius organus kiša /pašalintas tekstas - A.J./...

   Jau patys šie homoseksualistiniai veiksmai nėra žmogui duoti iš gamtos, todėl antiprigimtiniai. Doriems žmonėms jie yra nepriimtini, dargi labai šlykštūs. Ir tokį nenormalų iškrypusį žmonių gyvenimo būdą teisėjai nori prilyginti šeimai, kuri susikuria iš orios atviros amžinos meilės (iki mirties), įteisinamos per vyro ir moters Santuoką. Tik tai kyla iš žmogaus prigimties ir todėl tik tai ir tik tai priklauso žmogaus teisėms. Atvirumas vienas kitam sutuoktiniui su Dievo bendradarbiavimu duoda tokios meilės vaisių - vaikus.

   Todėl pirmiausia dėl gimstančių vaikų LR Konstitucija šeimą laiko visuomenės ir valstybės pagrindu, kitaip pati žmonija, pradedant nuo mūsų tautos, išnyktų. Jau šiandien turime mažo gimstamumo problemą ir Lietuva sparčiais tempais nyksta kaip tauta. To nematyti ir kalbėti apie partnerystės santykių orumą yra dar gi kvaila, nes patys veiksmai yra neorūs ir todėl neorumu pirmiausia suteršia pačius tuos žmones.

   Atsiranda politikų, kurie dviveidžiaudami, kad yra krikščionys pritaria tokioms šlykštynėms. Ar jie neskaitę Šv. Rašto, kur homoseksualizmas yra pasmerktas ir kas jo laikėsi iškeliavo į pražūtį (Sodomos ir Gomoros istorija). Atsitieskime ir nenusileiskime iki tokio žemiausio lygio - sunkios nuodėmės įteisinimo, ypač jei norėsime prašyti Dievo mūsų pasigailėjimo...

   Pagarbiai, Petras Dovydas Šidagis, Dieveniškės 2021

   Skaityti komentarus