°C
   2021 01 19 Antradienis

   Aurimas Guoga: Ateitis yra sigma

   Nuotrauka: Aurimo Guogos asm. archyvo nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-01-14 19:00:00

   Seniai nepasisakinėjau tema, nuo kurios pradėjau - patrauklumas.

   Alfa ir beta abu yra vaidmenys, kai vyro elgesys priklauso nuo išorės. Alfa mėgina pajungti erdvę sau, o beta stengiasi prie jos prisitaikyti. Abiem atvejais vyras priklauso nuo aplinkos, nes dominuojantis vyras tokiame vaidmenyje gali išlikti tol, kol aplink bus beta vyrų ar moterų, pasirengusių juo sekti.

   Tiek su alfa, tiek su beta problema yra ta, kad jie nesunkiai nukreips savo energiją blogiems dalykams.

   Pavyzdžiui, alfa vyras pradės daryti viską, kad dar labiau prispaustų, pažemintų kontroliuojamus žmones, o beta lengvai susileis ir darys kaip liepiamas.

   Pavyzdžiui, ligoninės vadovas lieps duoti pacientams tokių vaistų, už kuriuos jis gauna kyšius; dar jį paglostys tai, kad kiti supranta jog tai negerai, bet vis tiek
   klauso. Atitinkamai, beta gydytojas bus pasirengęs šerti pacientams įtartinus vaistus, nes bijo netekti darbo.

   Todėl ateities archetipas yra sigma. Šis vyras vadovaujasi savo vidiniu kompasu ir jam nusispjauti jei tai nepatinka kitiems. Jis lengvai numoja į žmones, jeigu šie jam trukdo vadovautis savo supratimu kas gerai o kas ne.

   Taigi super vyras yra sigma, tik kad tokiu taptumėte jums prireiks kiaušų sekti savo pašaukimu nepaisant nieko.
   Kad vyras galėtų tai padaryti, jam išsigelbėjimo viltis teks sudėti į V-špatį. Todėl nemanau kad vyras gali tapti tikru sigma be tinkamo dvasinio išprusimo.

   Skaityti komentarus

   klausimėlis 2021 16 01 01:47

   Būtų kaip ir aišku, ką autorius norėjo pasakyti, jei kas paaiškintų, kas tas V-špatis? Ir visiškai nesutinku, kad besivadovaujančius morale, sąžine, padorumu reikia vadinti kažkokiais super. Manau, kad tai yra tiesiog žmonės, patys paprasčiausi žmonės, jų yra daug, ir jiems nereikalingos, tikriausiai nesuprantamos ir net atstumiančios yra visokios super ar kitokios etiketės. Paimkim paprastą kaimo žmogų. Kaskart įkišęs rankas į žemę, pajutęs prakaito skonį, jis patiria pakankamai stiprų ryšį su realybę ir pasikrauna pakankamai energijos, jog jis nė nejaučia turįs ieškoti kažkokios išsigelbėjimo vilties ir specialaus dvasinio išprusimo. Žinoma, žmonių yra visokių, bet daugelis tikrai suranda ramybę gamtoje arba nors trumpai sustoję bėgti bei pasidžiaugę paprastais dalykais ir gyvenimo smulkmenomis.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai