°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   Aurimas Guoga: Dėl G. Jauniaus diplomų

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2020-12-02 21:00:00

   Atmetus E.Dobrovolskos kandidatūrą, nauju ministru Laisvės partija pasiūlė. G.Jaunių - tą patį, kuris tikino turįs tris aukštuosius, tačiau negali parodyti nė vieno diplomo. Pats Jaunius išaiškino, kad jo diplomai - praktiniai pasiekimai darbų frontuose.

   Čia jau negaliu neįkišti savo trigrašio, reikia paauklėti visuomenę. Nenorėjau girtis, tačiau esu teleologijos ir telegonijos mokslų daktaras. Nesu baigęs formalių mokslų, tačiau koks gi progresyvus žmogus dabar baigia ką tai formalaus? 


   Esu pasiekęs praktinių teleologijos ir telegonijos mokslo aukštumų. Būtent teleologinė kompetencija man leidžia išgirsti iš kapų gūdumos aiškiaregės Vangos žodį, o telegonijos žinios man leidžia žinutę atkoduoti ir pateikti liaudžiai taip, kad žinutė suspindėtų ypatinga dvasine šviesa, idant joks tikintysis nesuabejotų jos autentiškumu. 


   Taip kad šiuolaikinis mokslas, kaip ir menas, laužo formalias ribas, išlaisvina sielos polinkį, todėl tik įstrigę prateityje gali reikalauti parodyti diplomą popieriuje. Laisvės laikais diplomą reikia įžvelgti širdyje.

   Skaityti komentarus