Sveiki,
paleido, šį kartą tikėtina, kad gal jau visam. Pastaruoju laiku kai kas smarkiai pasikeitė. Lefistai visame pasaulyje pralaiminėja vienus rinkimus po kitų, todėl jiems pagaliau prišuto, kad darydami tą patį, ką darė pastaruoju metu (vykdo cenzūrą, drabsto konservatyviuosius purvais, gąsdina, kad be jų Vakarai pražus, t.t.) jie ir toliau sėkmingai viską pralaiminės.
O tikras lūžis buvo tai, kad „Google“ neseniai pradėjo leisti reklamą konservatyviems politiniams apžvalgininkams (tokiems kaip Steve Turley ir Tim Pool). Dar neseniai šie baiminosi, jog Youtube apskritai gali juos uždrausti, kūrė alternatyvias paskyras pas konkuruojantį „BitChute“. Manau, tai, kad Google teikia reklamą konservatyviesiems, jau galima laikyti leftistinės cenzūros pabaiga. Jeigu šiandien tai padarė „Google“, rytoj pavymui turėtų pasekti ir kiti. Iš čia mano optimizmas, kad FB gal daugiau manęs neberibos.
Artėja rinkimai į Europos parlamentą. Jau dabar aišku, kad Vengrija, Italija, Austrija pateiks bent po 60 proc. antileftistinių atstovų. Tokį pat rezultatą parodytų ir Jungtinė Karalystė, jeigu šie rinkimai ten vyktų. Žinoma, konservatyvios jėgos dominuos ir kai kuriose kitose šalyse, tokiose kaip Čekija ar Lenkija, tačiau visa kur konservatyviosios jėgos smarkiai padidins savo svorį Europarlamente. Štai Prancūzijoje populiariausia partija yra M. le Pen „Nacionalinis frontas“, o Vokietijoje krikščionys demokratai norėtų, kad Merkel nesirodytų rinkimų kampanijos metu.
Taigi pasauliniame kontekste tikrai keistai atrodo Lietuva, kuri, jei nuomonių apklausos nemeluoja, nori rinktis tarp Nausėdos ir Šimonytės. Priminsiu, kad Nausėda prieš euro įvedimą aiškino, kad kai kas turėtų net atpigti, o Šimonytė taip tvarkė finansus, kad Lietuva prisiskolino ne už 2, o už 10 proc. palūkanų. Konservatorių valdymo metu iš Lietuvos išvyko apie 10 proc. gyventojų. Tai kaipgi mes be konservatorių?
Skaityti komentarus