°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Kas šeimą puola? Nuo ko ją ginti?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-04-28 21:00:00

   Į ši klausimą atsakinėju ne dėl to, kad jis man nuoširdžiai kyla. Dabar tai leftistų dažniausiai naudojamas propagandinis ėjimas norint šeimą išdarkyti. Reikia žinoti ką jiems atsakyti.

   Jei leisi gajams (klaida specialiai siekiant išvengti cenzūros) tuoktis, pamėgink paaiškinti kuo tai gresia mano šeimai? Ar susituokę gajai puls ardyti mano ar tavo šeimos santykius? Kaip, kaip jie gali tau pakenkti? - aistringai spaudžia leftistas.

   Ramiai atsakysime. Šį atsakymą jau taikiau realiuose debatuose, jis paliko šeimos griovėjus nuščiuvusius ir nutilusius. 


   Tačiau prieš tai dar paaiškinsiu kodėl atsakiau būtent taip. Šeima, kaip ir kitokios žmonių bendradarbiavimo formos, priklauso nuo tam tikrų bendravimo šablonų.

   Norint puoselėti sėkmingą šeimą, negali ignoruoti tam tikrų bendravimo šeimoje imperatyvų. Pavyzdžiui, jeigu dažnai sutuoktinio poreikių nestatysi aukščiau savųjų, santykiai atšals ir sutuoktiniai susvetimės.

   Tokių imperatyvų yra ne vienas. Jie nepavaldūs laiko madoms ir ideologijoms. Nori susikurti veiksmingą šeimą - privalai tuos reikalavimus žinoti ir taikyti. Be veiksmingo omleto recepto omleto neiškepsi. Lygiai taip pat be veiksmingo elgsenos modelio nesusikursi sėkmingos karjeros, tikros draugystės ar pan. Tai gyvenimo duotybė - neprisitaikydamas užtikrintai sugriausi savo ateitį.

   Taigi kelias į veikiančią šeimą - apsipjaustyti savo norus ir įsivaizdavimus kaip norėčiau kad šeimoje būtų ir rinktis veiksmingus bendravimo principus. Dabar leftistai prieš tai sukilo, sako kad jų ideologija supranta geriau kas yra šeima ir kaip ten jos nariams elgtis.

   Taip yra griaunama visa santykių ekologija. Jie užsimojo būti didesni už gyvenimą ir įrodyti, kad jų supratimas apie šeimą yra geresnis nei amžinieji šeimos dėsniai. Tikriausiai nereikia ir sakyti, visi kurie ant to pasimaus žengia į beprotybę ir užtikrintai save susižlugdys (šiuo atveju, mažų mažiausiai, matys normalią šeimą kaip savo ausis).

   Banalus šeimos imperatyvas - kad tai būtų vyro ir moters ryšys. Šis ryšys skirtas ne tik papildyti vienas kitą skirtingais pradais, bet ir įgalinti prokreaciją (atvesti į pasaulį naują kartą). Nepakanka tik pagimdyti vaikų - jie turi augti šeimoje, t.y. turėti tėtį ir mamą, iš kurių abiejų pasisems atitinkamų pradų. Jei to nebus, psichologinė terpė vaikui vystytis bus nepalanki ir jis išaugs psichiškai sutrikdytas. Gal gyvenime užsilaižys, o gal ir ne.
   Čia pasirodo LGBT ir pradeda reikalauti, kad ir homo turėtų teisę tarpusavyje tuoktis. Pirmiausia, jie ir šiandien gali kurti normalias šeimas, tačiau to nenori, vietoj to ardo visuomenės supratimą kas yra šeima ir kaip ten tvarkytis.

   Tą jau aptarėme - taikosi būti "larger than life ", t.y. didesni už gyvenimą. Maža to, psichiškai prievartauja visus likusius priimti, kad tai normalūs ir sveiki šeimyniniai santykiai. Čia mes galime ir atsakyti kuo gajus (klaida specialiai) grąsina jūsų šeimos laimei: jei nusileisite spaudimui ir priimsite kad galimi ir vienos lyties šeimyniniai santykiai, jūs susipyksite su imperatyvais kas yra šeima ir kaip joje kam elgtis. Jei taip įvyks, daužysite galvą į sieną siekdamas sukurti harmoningus santykius, tačiau visos pastangos tik blogins padėtį. Galima sakyti, išdavęs šeimos sampratą jūs prarasite teisę į laimingą šeimą.

   O dabar atsakysiu į straipsnio klausimą kaip atsakiau leftistams. Kuo, klausia jis, mano šeimai pakenks kad gajai galės tuoktis? 


   Jei gajai galės tuoktis ir laikysite kad tai normalu, jūs prarasite sveiką nuovoką kaip gyventi šeimoje. Nesuprasite kuo skiriasi susituokusių ir susimetusių santykiai. Nežinosite kokios vyro ir kokios moters pareigos šeimoje. Nesuprasite kokį pavyzdį rodyti, ką perduoti savo vaikams kad jie užaugtų normaliais vyrais ir moterimis.

   Toliau, jūsų dezorientuotų vaikų auklėjimą perims perims propagandininkai, kurie kaip tikri švonderiai mokykloje jiems įpirš savo tiesas apie lytiškumą ir šeimą. Užjaučiu Jus jei kas nors iš to Jums nepatiks. Jūs nebevaldote ką jūsų vaikai sužino ir kuo vadovaujasi.

   Šie propagandininkai jūsų vaikams (o ir žmonai) pripūs kad jie aukos, o Jūs amžinas agresorius. Naujoviškoje šeimoje jūsų vieta ant puoduko, negalėsite net prasižioti.

   Dar toliau šeimos samprata progresuos į vis iškreiptesnes formas. Propagandininkai įsibėgės, kad baltieji vyrai yra papiktinimas šeimai, geriau kurti lesbietiškas šeimas. Dar po to šeima "evoliucionuos" iki trijų vyrų su dviem šunimis. Tikriausiai nereikia pridurti, kad tuo etapu jūsų nuomonės jau niekas neklaus.

   Visa tai stebėdamas Jūsų vaikas sakys, kad jis entuziastingai pritaria trijų vyrų ir dviejų šunų šeimos modeliui, tačiau pats kažkodėl nesituoks. Jūs tylomis atsidusite, kad, laimei, jis bent jau nekuria tokios ultra modernios "šeimos".

   Tada pagaliau suprasite kuo gajai grasina šeimai, tačiau bus per vėlu. Daug kas šiandien graužiasi nagus kad balsavo už kuoktservatorius, ale dabar jų nuomonė dabar jau niekam nerūpi.

   Skaityti komentarus

   Edcka 2021 29 04 07:10

   Stabdykime priverstinę pideraluzaciją, kol pideralizmas dar netapo nacionaline vertybe.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai