°C
   2021 04 13 Antradienis

   Aurimas Guoga: Kodėl Šimoni netikėtai atšaukė judėjimo suvaržymus?

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-04-08 09:00:00

   Ar nekeista: pastarosiomis dienomis susirgimų skaičius auga (nuo 500 iki 1200 per dieną), o moteriausybė nutarė atšaukti judėjimo tarp savivaldybių ribojimus...

   Galima suprasti, kad nutarė palaikyti ribojimus iki švenčių pabaigos ir taip sugadinti žmonėms Velykas. Sodomokratija kaip ne kaip. Tačiau kodėl atšaukinėja augant susirgimų skaičiui?

   Mano manymu, atšaukiama dėl to, kad valdžia nebegali išlaikyti kad žmonės toliau žaistų korona cirką. Atšilo orai, atsirado reikalų lauke, o ir šiaip saulė masina. Iš savo pažįstamų aiškiai matau, kad saulės ilgesys nugali koronės baimę ir žmonės grįžta į gyvenimą.   Tokiomis aplinkybėmis, kai žmonėms tapo nusispjauti į propagandines durnaropes, valdžia turi arba prisitaikyti prie visuomenės nuotaikų, arba niekas į juos nebekreips dėmesio. O kadangi valdžia labai jau mėgsta būti dėmesio centre, neliko kito kaip prisitaikyti prie pasikeitusių nuotaikų. Taip nepaisant augančio užsikrėtimų skaičiaus moteriausybė priversta atleidinėti diržus.   Ši visuomenės pergalė rodo kaip ateityje atsikratinėti beprotiškų nurodymų. Kuo mažiau paisysime jų nesąmonių, tuo greičiau jas atšauks.

   Skaityti komentarus

   Daug paprasciau 2021 08 04 10:59

   Policija parode valdziai vidurini pirsta. Is 3000 pareigunu ateme Sv. Velykas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Daug paprasciau 2021 08 04 10:59

   Policija parode valdziai vidurini pirsta. Is 3000 pareigunu ateme Sv. Velykas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai