°C
   2021 01 23 Šeštadienis

   Aurimas Guoga: Laikas analizei ir vizijoms

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-01-14 11:00:00

   Iš judėjų išmokau, kad patekęs į krizę visą dėmesį turi sutelkti į sprendimą. Dabar mūsų tauta pateko į itin rimtą krizę, nes valdantieji yra nusiteikę išplauti tautines vertybes, palaikiusias mus per amžius, bei pakeisti jas surogatinėmis, kurios mus ilgainiui nuves į pražūtį. Panašiai kaip komunizmo laiku - visi, kurie patikėjo komunistinėmis idėjomis, išsigimė ir tapo didele problema sau bei kitiems.

   Todėl šiuo metu svarbiausia apmąstyti kodėl patekome į šią padėtį, pasimokyti iš savo klaidų, o po to sukurti atnaujintos tautos viziją bei numatyti aptakius žingsnius kaip ją įgyvendinsime.

   Jeigu norite kaip žydas, šiuo metu nedejuokite ir neaimanuokite, o kritiškai mąstykite ir svajokite.    Pirmasis etapas - pamąstykite ką padaryti kad kuoktservator liberalal valdžia apkrėstų kuo mažiau žmonių savo sumanymais ir ketinimais.

   Antrasis - kuoktservator įstūmė save į didelę bėdą: jų valdymui užtikrinti, patenkinti visokius liberalų norus, reikės vis daugiau pinigų, tačiau jie nuo savęs atstūmė pagrindines pajamas sunešančią tautos dalį. Todėl jų galas gali būti gerokai greičiau nei galėtume tikėtis.

   Trečia, kviečiu susidomėti tokiu mokslu kaip aksiologija. Ši tiria kurios vertybės tikros, kurios ne. Vertybių tikrumo kriterijus - jų tvarumas, gebėjimas jomis vadovaujantis gauti tai ką užsakei.

   Ketvirta, mažuma vis tiek paima viršų. Jeigu naujieji vizionieriai taps gyvybinga mažuma, tai tie paties ant menčių negyvybingą daugumą. Visi pokyčiai taip vyksta.

   Skaityti komentarus