°C
   2021 07 25 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Leftistas apie vakcinavimo kampanijos žlugimą

   Nuotrauka: Aurimo Guogos asm. nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-07-21 19:00:00

   Martynas Nagevičius savo paskyroje apsvarstė priežastis kodėl nenusisekė skiepijimo kampanija, ką toliau daryti norint pasiekti jos tikslą.

   Pirmiausia paaiškėjo ko jie taip drąskosi kad visi susiskiepytume. Savo pasisakyme Nagevičius mini tikslą suskiepyti 70 proc. šalies gyventojų. Tas priminė, jog tai PSO ar kažkokios kitos pasaulinės organizacijos tikslas. Vadinasi, globalistai sugalvojo, kad turi būti suskiepyta 70 proc., ir pažiūrėkite kaip mūsų valdžia dėl to neriasi iš kailio.


   Kaipgi sekasi įgyvendinti įsakymą? Šiuo metu paskiepyta mažiau nei 47 proc. gyventojų. Iš 1,4 mln., kuriuos jiems reikia paskiepyti, trūksta dar 645 tūkst.

   Ką reikia daryti norint pasiekti šio tikslo? M.Nagevičius mano, kad agresyvus nesiskiepijančių niekinimas, beatodairiška propaganda buvo klaida. Vietoj to, sako jis, reikėtų nesiskiepijančius papirkinėti. Duoti jiems po 20 eurų pakišą ir žiūrėti kaip toliau eisis. Jeigu kabinasi ir susidaro eilės norinčių skiepytis, kaulelį galima būtų ir pamažinti. Jei priešingai, norinčių vis tiek neatsiranda, siūlo didinti sumą iki 50 eurų už skiepą.

   Įdomiausia jo pasiūlyme tai, kad vos pasiekus 70 proc. galima nusispjauti, nes nuo šios ribos neva jau pasiektas visuotinis imunitetas ir toliau nesiskiepijantys jiems nerūpi.

   Skaityti komentarus