°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Priešnuodis intensyviai dergimo kampanijai

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-05-04 15:00:00

   Jei žmogus kalba per tyliai, mes jo negirdime. Tačiau negirdime ir tuomet, kai rėkia per garsiai. Tokiu atveju garsas užstringa ausyse ir nepasiekia širdies.

   Tai ir gali tapti atsaku į intensyvėjančias dergimo kampanijas. Jau anksčiau sakiau, kad iš oficialių propagandininkų sklindantį dergimą turėtume suprasti atvirkščiai - smerkiamu žmogumi domėtis ir jį palaikyti. 


   Tačiau to nepakanka norint laimėti informacinį karą. Taip tik sucementuosime savo šalininkus, tačiau ko imtis jei norime sutrikdyti priešininko gretas?

   Tokiu atveju reikia išnaudoti reiškinį, kurį paminėjau anksčiau. Jei tonas nenormalus, jei intensyvumas nesveikas, tai jų Achilo kulnas.


    

   Viskas, ką reikia padaryti norint sėkmingai oponuoti, tai kalbėti apie jų kalbėjimo stilių. Dar daugiau, aiškinti kad jie kalba per silpnai, kad reikėtų dar griežčiau pasakyti apie niekšus Šeimų maršo organizatorius, o tai dabar jie dar kalba per subtiliai ir todėl aš bei kiti avinai šeimų gynėjai kol kas negirdi. Jeigu Tapinas ir kt. prarėkinės plaučius, tuomet išgirs.

   Atitinkamai, tiek daug nesusipratusių žmonių nesiskiepija dėl to, kad valdžia nelabai ragina skiepytis ir beveik neįspėja žmonių dėl koronės keliamo pavojaus.

   Taip sukursime padėtį, kai priešininko pastangos atsigręš prieš juos pačius. Kuo intensyviau rėks ir dergs, tuo mažiau reikės pastangų oponuoti - pakaks gūžtelti pečiais ir paraginti pulti dar aršiau. Taip nedideliu gestu kaip galima subliuškinti laviną.


   Informaciniuose karuose neįmanoma sužlugdyti priešininko - nebent susižlugdo jis pats. Tavo darbas - link to pastūmėti. Kai tokie galingi oficiozų propagandiniai pajėgumai, ten slypi pavojus per klaidas save susibaigti.

   Taigi kvieskite dvaro propagandininkus dar labiau dergti A. Orlauską, nes menkesnio intelekto žmonės atseit nesupranta koks jis blogas ir toliau palaiko tik todėl, kad Tapinas ar Vinokuras dar per menkai ant jo varo.

   Skaityti komentarus