°C
   2021 07 25 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Sekantis trydos roundas

   Nuotrauka: Aurimo Guogos asm. nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-06-14 11:00:00

   Skaitau Delfyje, kad Indijoje atsirado nauja koronės atmaina. Ši vadinasi delta, dar pavojingesnė nei ankstesnės. Dabartiniai skiepai jau nebeveiksmingi, vyriausybės ragina skubiai vykdyti naujas skiepijimo kampanijas...

   Ką apie visa tai galėčiau pasakyti? Jei domėsitės ką jie triedžia ir juo labiau eisite jiems už pavadžio, išprotėsite ir nusibaigsite. Dabartinis trydos etapas sako, kad visos ankstesnės pastangos suvaldyti koronę buvo bevaisės, dabar reikia su dvigubu ryžtu daryti antra tiek kaip anksčiau. Pagal šią logiką geriausia būtų visus suvaryti į kalėjimus, atskirti į vienutes ir taip mus išgelbėti.
   Ko koronė tikrai išmokys, tai žvelgti išganymo į Dangų.

   Anksčiau visi dairėsi į šalis kur aplink greta tobulas gyvenimas. Pavyzdžiui, Šaltojo karo metais mes su pavydu žvelgėme į Vakarus, vakariečiai manė kad rojus yra gretimoje Vakarų šalyje, o afrikiečiai tikėjosi, kad gyvenimas susitvarkys jeigu pavyks prasibrauti į aparteido sukaustytą Pietų Afriką. 


   Dabar tai nebeveikia. Niekur pasaulyje nėra pakankamai gerai, kad laikytume tai etalonu. Jei norite pasiieškoti pavyzdžio kur gera gyventi, teks kelti akis aukštyn. Visas gero gyvenimo viltis telieka sieti su ponu D-vu.

   Skaityti komentarus