°C
   2022 06 25 Šeštadienis

   Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

   Nuotrauka: propatria.lt nuotr.

   Autorius: laikmetis.lt informacija
   2022-06-21 15:00:00

   Britanijos sveikatos agentūros atliktas beždžionių raupų tyrimas parodė, kad 151 iš 152 atvejų yra vyrai, kurie „prisipažįsta esantys gėjai, biseksualūs arba turintys lytinių santykių su vyrais“.

   Apklausa parodė, kad 311 (99 % iš 314) atvejų buvo vyrai, o tik 3 patvirtinti atvejai yra moterų.

   „Šimtas penkiasdešimt du apsikrėtę asmenys dalyvavo tyrime, įgyvendintame nuo 2022 m. gegužės 26 d.,“ – teigiama apklausoje.

   „Šiais duomenimis, 151 iš 152 apklaustų vyrų buvo pripažinti gėjais, biseksualiais ir kitais vyrais, kurie turi lytinių santykių su kitais vyrais. Ankstyvieji beždžionių raupų protrūkiai kilo gėjų pirtyje Ispanijoje ir homoseksualaus fetišo festivalyje Belgijoje.

   Nepaisant to, kad didžioji dalis beždžionių raupų atvejų yra gėjai, kai kurie kritikai teigė, kad sveikatos priežiūros institucijų raginimas gėjus, kurie įtaria, kad jie galėjo užsikrėsti virusu, susilaikyti nuo lytinių santykių yra „homofobiška“ ir „stigmatizavimo“ forma.

   Pirmasis beždžionių raupų pacientas atskleidė, kad užsikrėtė homoseksualių lytinių santykių metu su „maždaug 10 kitų partnerių“ po to, kai buvo išsiųstas iš Dubajaus dėl teigiamo ŽIV testo.

   Nepaisant to, kad beždžionių raupai plinta per glaudžius ryšius, o Pasaulio sveikatos organizacija teigė, kad vasaros festivaliai turėtų būti apriboti, kad būtų sustabdytas viruso plitimas, PSO atstovas vėliau patikslino, kad gėjų paradai turėtų vykti kaip įprastai.

   „Nors didžioji pasaulio dalis buvo uždaryta dėl koronaviruso, kai dešimtys milijonų žmonių neteko darbo, visuomenės sveikatos institucijos visiškai aiškiai pasakė, kad prašyti gėjų nustoti mylėtis su daugybe nepažįstamų žmonių, siekiant sustabdyti beždžionių raupų plitimą, yra nepagrįstas,“ – rašo Chrisas Menahanas.

   Skaityti komentarus

   Arūnas 2022 21 06 08:10

   Vadinasi pyderai ir beždžiones pisa ir pasigavo tuos raupus.O dabar pitūxai ir platina tarp pitūxų.Juos naikint kaip amarus reikia.Norėčiau kad storažandis žandus nuo spermos atšėres raskevičius apsirgtų

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Arūnas 2022 21 06 08:20

   Tai taip išeina kad šikniniai piderastai yra ir zoofilai.....ką ten zoofilai spėju ir nekrofilai ir visi 72 gen viename....ir jie šlykštynės dar nori būt šeima?Visai pasaulis išprotėjo....paimt prievarta į psichūškę ir baigta....kur žiūri policija....teisėjai....o pirmiausia tai šiknas įgaubę tylintys daktarai

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai