°C
   2020 06 03 Trečiadienis

   K.Venckus dalijasi įrašu - Deimantė buvo jėga išplėšta

   Nuotrauka: Foto iš video įrašo

   2020-05-14 13:00:00

   Gavome Neringos Venckienės sūnaus Karolio Venckaus video įrašą, kuriame užfiksuoti niekada nematyti 2012 m. gegužės 17 d. vaizdai. Filmuota namo viduje, Klonio gatvėje, Garliavoje, kai vykdant teismo sprendimą Deimantė Kedytė buvo paimta perduoti motinai.

   Karolis teigimu, visi kaltinimai N.Venckienei yra susiję būtent su šiuo nuslėptu vaizdo įrašu: „Vaizdo įrašas buvo nuslėptas nuo Jungtinių Amerikos Valstijų ekstradicijos prašyme dėl Neringos Venckienės išdavimo. Taip pat nuslėptas nuo Lietuvos Respublikos Seimo, naikinant Neringos Venckienės kaip teisėjos ir vėliau kaip Seimo narės teisinę neliečiamybę“, - pasakoja Karolis.

   N.Venckienės sūnus tvirtina, kad vaizdo įraše fiksuota protu nesuvokiama fizinė ir psichologinė prievarta vaiko atžvilgiu. Iš kur gautas įrašas, Karolis neatskleidžia. Bet ne tai dabar svarbu - įraše matomi vaizdai kalba patys už save. Beje, teismo sprendime minima, kad panaudoti veiksmai buvo būtini ir jokiu būdu ne pertekliniai. 

   Pasižiūrėkit ir įvertinkite patys:

   Skaityti komentarus

   Dainius 2020 15 05 07:52

   Siuskite greiciau ta irasa JAV, kad matytu musu apsimelavusia valstybe ir jos atstovus. Pazystu daug amerikieciu. Gali pasakyti, kad jie tokiems dalykams jautrus. Ten ne Lietuvos visuomene, kuri tera vergu sutve.

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Raimondas 2020 16 05 06:10

   Ačiū už tiesą ir atliekamą darbą. O kas dėl kaukių, jūs neteisūs. Ne visi juk uzsikretusieji žinomi..

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai