°C
   2020 02 27 Ketvirtadienis

   M.G.Maksimalietis pradeda paskaitų turą po Lietuvą

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Partnerio turinys
   2019-10-05 21:00:00

   Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis (Marius Gabrilavičius) daugiau nei prieš 12 metų atrado žalingų priklausomybių formavimosi psichoschemą. Šis atradimas jam leido praktiškai padėti tūkstančiams žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje. 

   M.G.Maksimalietis savo konsultacijų, paskaitų, grupinių bei individualių susitikimų metu ne tik išaiškina žmonėms priklausomybių formavimosi mechanizmą, bet naudodamas NPL (neurolingvistinio programavimo) metodiką juos „užprogramuoja“ visapusiškai sėkmei, nepaliaujamam tobulėjimui ir klestėjimui. 

   Neatsitiktinai minimas žodis „programavimas“. Naudodamas kompiuterio analogiją psichoterapeutas paaiškina, kad žmogus veikia kaip prietaisas, kuriame įjungta viena ar kita programa. Gyvenime žmogus veikia ir elgiasi priklausomai nuo to, kokia programa jo pasąmonėje veikia (yra įsijungusi). Mums tik atrodo, kad savo pasirinkimus darome savarankiškai. Iš tiesų nesame laisvi rinktis. Iš vienos pusės tokia žinia gali išgąsdinti ir priversti sunerimti: nejaugi esame tik kažkieno valdomi robotai? Tačiau kai suprantame ir žinome, kas vyksta, galime patys rinktis programas, kurių esame veikiami. Tokiu būdų patys save galime užsiprogramuoti sėkmei, vis aukštesnių tikslų išsikėlimui ir pasiekimui. 

   Sudomino ši informacija ir norėtumėte sužinoti daugiau?

   M.G.Maksimalietis yra išleidęs knygą Totali blaivybė ar totali kontrolė, kurioje labai išsamiai aiškina visus mūsų psichikoje vykstančius mechanizmus, detaliai nagrinėja psichoschemų formavimosi principus, nurodo, kaip galime patys veikti šiame pasaulyje, kad sulig kiekviena diena sektųsi vis geriau ir geriau. 

   Dar viena gera žinia - jau šį rudenį Lietuvoje psichoterapeutas pradeda savo paskaitų „Totali blaivybė - visapusiškos sėkmės garantas“ ciklą. ĮSPĖJIMAS: paskaitose bus naudojama NLP metodika, kurios pagalba kiekvieno žmogaus sąmonė taps užprogramuota vesti jį nuolatinio progreso keliu į visapusišką sėkmę.


   Paskaitos vyks:

   Spalio 9 dieną 19 val. Utenoje (TAURAPILIJE, Kūrybinių industrijų centre);

   Spalio 22 dieną 19 val. Alytuje (Alytaus kultūros ir komunikacijos centre);

   Lapkričio 6 dieną 19 val. Panevėžyje ( Panevėžio bendruomenių rūmuose);

   Lapkričio 19 dieną 19 val. Klaipėdoje (Amberton viešbutyje);

   Gruodžio 4 dieną 19 val. Kaune (PARK INN by Radisson Kaunas viešbutyje);

   Gruodžio 10 dieną 19 val. Viilniuje (Radisson BLU Hotel Lietuva viešbutyje).


   Bilietus platina tiketa.lt

   Su vienu bilietu į renginį bus įleidžiami du asmenys. Po seminaro bilieto savininkas dovanų gaus vieną M.G.Maksimaliečio knygos Totali blaivybė ar totali kontrolė egzempliorių.

   M.G.Maksimaliečio paskaitų klausytojai, knygos skaitytojai žino paslaptį, kuri kiekvieną gali nuvesti į visapusišką sėkmę! 

   Skaityti komentarus

   Nerijus Kontautas 2019 08 10 07:01

   Butu idomu

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai