°C
   2024 07 16 Antradienis

   Minfo.lt skaitytojai išrinko 2019 metų naudingiausią visuomenei žmogų

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   2020-01-08 13:00:00

   Baigiantis 2019 metams minfo.lt skaitytojus pakvietėme rinkti naudingiausią visuomenei žmogų 2019. Apdovanojimui nominuotus žmones išrinko portalo redakcija, atsižvelgdama į jų nuopelnus sveikatinat, šviečiant mūsų šalies visuomenę, ginant visuomeninį interesą. 

   Apklausoje dalyvavo 5185 skaitytojai. Jie vertino 11 visuomenėje gerai žinomų žmonių. Balsuoti buvo galima už Ugnių Kiguolį, Mindaugą Puidoką, Dainių Kepenį, Ramūną Karbauskį, Viktorą Uspaskich, Aurelijų Verygą, Marių Gabrilavičių, Simoną Dailidę, Ruslaną Prokopenko, Sergej Filipovič, Marių Balčiūną. 

   Kviečiame susipažinti su rezultatais:

   Sveikiname daugiausiai balsų (1129) gavusį Joniškio sporto centro trenerį Ruslaną Prokopenko. Jam ir atitenka redakcijos įsteigtas prizas, o skaitytojų laukia išsamus interviu su nugalėtoju.    Antras liko 969 balsus gavęs Ugnius Kiguolis. Jis yra asociacijos Firmus Medicus įkūrėjas ir vadovas. Rašo straipsnius, filmuoja video, kuriuose šviečia žmones sveikatingumo temomis, skatina Lietuvos piliečius susimąstyti jiems svarbiais klausimais.

   Trečias pagal balsų (754) skaičių - Marius Balčiūnas - pastorius, reabilitacijos centro „Naujas gyvenimas” įkūrėjas ir vadovas, padėjęs daugeliui žmonių išsivaduoti iš priklausomybių ir pradėti naują blaivų gyvenimą.

   Primename, kad naudingiausiu visuomenei 2018 metų žmogumi buvo išrinktas LR Seimo narys Mindaugas Puidokas, savo populiarumą pelnęs drąsia pagalba Lietuvos šeimoms ir jų vaikams. 

   Skaityti komentarus