°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Nerijus Cibulskis: Mintys apmąstymui...

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Nerijaus Cibulskio Facebook įrašas
   2021-05-07 21:00:00

   Ar jūs SUVOKIATE, kad SAVAIME tai NESIBAIGS?

   Būtų galima sakyti, jog ŽMOGAUS KVAILUMUI NĖRA RIBŲ, tačiau viskas yra šiek tiek KITAIP.

   Visa ESMĖ ne KVAILUME ar PROTINGUME, o tame, kad dar NESURASTAS tas IDIOTIŠKAS SPRENDIMAS, kurio žmogus NEGALĖTŲ PRIPAŽINTI kaip NETIESOS.

   Akivaizdu, jog kol kas žmogus dar gali IŠPILDYTI visas SĄLYGAS, kad ir kokios jos būtų NELOGIŠKOS, kad tik nereikėtų PRISIIMTI ATSAKOMYBĖS už situacijos IŠSPRENDIMĄ.


   Taigi visa esmė ne kvailume o ATSAKOMYBĖJE ir dauguma pasirengusi padaryti VISKĄ, kad tik su ja NESUSITIKTI. TAIP TAIP BEVEIK VISI.

   Jeigu jums atrodo, kad jūs suprantate kas čia vyksta, tai jau jūs super ATSAKINGAS. Deja ne, jūs esate lygiai tokie patys kaip ir tie, kurie to nesupranta ir AKLAI tiki tuo, kad juos gelbėja. 


   Kaip matote ŽINOJIMAS NIEKO NEKEIČIA, nes ir toliau visi sėdime karantine.

   Kol NIEKO NEDARO ŽINANTYS, tol situaciją VALDO tie, kurie NIEKO NEŽINO., taip BAUSDAMI ŽINANČIUS už jų NEVEIKSNUMĄ. Nežinantis negali to išspręsti, todėl jam nelieka kito kelio, kaip tik BAUSTI ŽINANČIUS ir vistiek NIEKO NEDARANČIUS.

   Atsukite istorijos juostelę ATGAL ir PRISIMINKITE kiek buvo visko žadėta, jeigu bus padaryta tas arba anas. O kiek buvo išpildyta?
   Taip, aš žinau, kad jūs tai galite, bet NEDAROTE , nes BIJOTE TIESOS, kurią reikės sau PRIPAŽINTI. Jeigu tai padarysite, teks SAU PRIPAŽINTI, jog esate tas, kuris su ilgomis ausimis ir sako IAAAA IAAAAA. Norite jūs to ar ne, tą padaryti REIKĖS ir kuo ilgiau lauksite, tuo AUSYS BUS ILGESNĖS 


   NIEKAS NENORI NIEKO DARYTI, nei tie, kurie tai supranta, nei tie, kurie to nesupranta, todėl NESĄMONIŲ KIEKIS AUGA ir KARANTINAS TĘSIASI. Visi per daug UŽIMTI savo ŽINOJIMU arba NEŽINOJIMU.

   Kaip dar reikia iš jūsų PASITYČIOTI, kad tai SUVOKTUMĖT?

   Man atrodo jau greitai tiems, kurie šias nesamones KURIA baigsis FANTAZIJA. Tikriausiai jie susirenka savo posėdžiuose ir galvoja "Nu kokią nesąmonė į APYVARTĄ paleisime šiandien?", o po to RIMTAIS veidas bando įtikinti tuos, kurie ieško PABĖGIMO ir jie TIKI .


   Gal jums reikia uždėti PAVADĖLĮ, PRIRIŠTI prie stulpo ir pasakyti, kad DABAR TAI NAUJI JŪSŲ NAMAI. Gal ir tuo patikėsite?

   Tai kur ta RIBA, kurios peržengti jau NEBEGALIME ir nuo kurios mumyse RASIS noras situacijos IŠSPRENDIMUI?

   Iki. Neo
   #Lietuvosrestartas

   Skaityti komentarus